Wpis z mikrobloga

@Mikeymw:

Tak właśnie brzmią chłopcy

też przez to przechodziłem. Ale wyrośniesz z tego


Ale tutaj zostały przedstawione konkretne argumenty (stwierdzenia), więc jeśli twoje obecne poglądy są czymś więcej niż tylko intuicją / kopiowaniem poglądów innych "dorosłych", to powinieneś wiedzieć dlaczego te argumenty są wadliwe.

W przypadkach, w których kiedyś miałem określony pogląd, a potem go zmieniłem (można by rzec, że z niego "wyrosłem"), mógłbym bez problemu odnieść się do tego, co
@Smokk:

Z reguły mam za mało siły, żeby ci odpowiedzieć, ale przed chwilą wziąłem Solderol, więc spróbuję rzeczowo odpowiedzieć. Jedziemy!

Tyle, że zjawiska paranormalne, życie po śmierci istnieją.


Załóżmy, że te zjawiska faktycznie istnieją i np. u mnie w łazience znajduje się latający Domestos, który za nic ma grawitację. Załóżmy też, że duchy też istnieją i np. w Bangladeszu możesz spotkać dobrego ducha, który poprawi twój stan zdrowia, podwoi stan twojego
@TrzyZnaki: Trochę mniej ironii i zabrzmiałbyś bardziej profesjonalnie. Ciemna materia to też takie "duchy" tylko bardziej budzące zaufanie wiarygodności. Chociaż dowodów zero. Na podróże w czasie też zero. Białe dziury - zero.
@TrzyZnaki: Jakby każdy przemyślał znaczenie faktu, że energii nie można ani zniszczyć ani wytworzyć też by mu się zrobił taki matrix w głowie bo w rzeczy samej też to gwałci zdrowy rozsądek. Czy chłopski rozum jak się częściej mawia.
@TrzyZnaki:
Pierwszą część Twojej wypowiedzi oczywiście chciałbym pominąć no ale: Zakłada determinizm, którego nie można w tej chwili ostatecznie uznać za jedynie właściwy. Poza tym ta część wpisu jest przeintelektualizowana - ludzie nie działają zgodnie z rozsądkiem, czy wynikiem intelektualnych rozmyślań.

Na drugą część odpowiadam:
a) b) c). Wszystkie odpowiedzi na tę chwilę są prawidłowe.
@Mikeymw:

Nie wiem na co odpowiadasz, więc odniosę się do ostatniego komentarza:

Zakłada determinizm, którego nie można w tej chwili ostatecznie uznać za jedynie właściwy


Fizycy twierdzą inaczej, ale nawet gdyby poluzować to założenie w ten sposób, że z jednego stanu można przejść do więcej niż jednego (jakiś element losowości, który mógłby być "magicznie" związany z "wolą"), to to nadal nie znaczy, że można przejść do dowolnego stanu, inaczej prawa fizyki
@TrzyZnaki:
Determinuję Cię do zmiany sposobu myślenia. Wyjdźcie i działajcie neetowcy, nakazuje Waszym mózgom działać!

Jałowe dyskusje podszyte pseudointelktualizmem, moje wykopki kochane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W ten sam sposób nie jesteś w stanie mówić po chińsku dopóki nie nauczysz się tego języka.


No to przecież mówię, przestańcie obwiniać rodziców i nauczcie się chińskiego. Tfu, nauczcie się żyć, to mam na myśli. ( ͡° ͜ʖ
@Mikeymw:

Determinuję Cię do zmiany sposobu myślenia. Wyjdźcie i działajcie neetowcy, nakazuje Waszym mózgom działać!


No i nie podziałało. Gdzie jest więc twoja "wola"? Czyżby przegrała z prawami fizyki?

przestańcie obwiniać rodziców i nauczcie się chińskiego. Tfu, nauczcie się żyć, to mam na myśli.


Jak wyżej, twoje zaklęcia nie mają żadnej mocy uzdrawiającej.

Nie zrozumiesz tego abstrakcyjnie (właśnie z powodu ograniczeń), natomiast niestety prędzej czy później zrozumiesz to na własnej skórze.