Wpis z mikrobloga

Ja pie...le co za ameboza umysłowa. Ide sobie do paczkomatu, kolejka z 3 osoby, przy ekranie jakis typ lvl ok 35 z telefonem z laska gada na glosniku i cos wklepuje. Otwieram sobie skrytkę z aplikacji a ten do mnie z ryjem:
- eeej k...a kolejka jest!
Ja mówię, ze przez aplikację otwieram wiec nie wiem o co mu chodzi.
- tu się kur..a czeka na kolejke,teraz mi sie popsuło przez Ciebie!!!
-co sie popsuło jak to jedno od drugiego niezaleznie działa
Ten się odwraca, klepie w ekran i slysze jak gada do tej laski w tel
- no, no czekaj kur...a bo gościu przyszedł i mi popsuł, teraz mnie całkiem wybił nie wiem co mam robić dalej...
A jeszcze jak biorę paczkę i odchodze to jakis dziadek za nim co stał sie odwraca i do mnie:
- nam sie tu wszystkim spieszy a Pan sie wepchał!!
#inpost #paczkomaty
#patologiazmiasta
  • 178
Ja kiedyś nadawałem paczkę gdy przy paczkomacie stał kurier - wrzuciłem paczkę w skrytkę w którą on miał wrzucić xd pośmialiśmy się, odblokował ją i nadałem w dobrej, przypał
@adam-photolive a nie jest czasem tak, że jak otwierasz apka to przycina tym, którzy otwierają analogowo?
Żona zamawia na swój nr to muszę kod wklepywać jak neandertalczyk, ostatnio babka apką równolegle do mnie otwierała to nie mogłem nic zrobić. Musiała zamknąć skrytkę i dopiero ruszyło dalej
@kanciak12: zawsze czekam około 30 min by odebrać paczkę co by pan kurier sobie spokojnie wyłożył ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@dizzy126: nie czekaj. Pan kurier bardziej sie ucieszy jak mu skrytkę zwolnisz jak jeszcze tam jest, bo zmniejszysz szansę, ze z jakąś paczką będzie musiał jechać do alternatywnego paczkomatu.
@adam-photolive: Podobnie miałem z kasami scan&go w Carrefour. Kolejka na pół sklepu, zaś do wspomnianej kasy pusto. Szybko wbiłem wszystkie produkty z koszyka na aplikację i idę wzdłuż stojących w kolejce ludzi. A jakiś typ zaczyna sie drzeć, że jak to tak, że są równi i równiejsi. Już się miałem odezwać, gdy sama kasjerka mnie ubiegła i zwróciła się do jegomościa, że może sam sobie zainstalować aplikację i nie stać w
@ProResHq: dzieciak do 10 lvl na rowerze=pieszy wg PORD

@Filipterka25: no właśnie raz na dwa tygodnie to sobie mogę wklepać kod na ekranie. Po co to ma zajmowac miejsce w telefonie zużywać baterię i zbierac dane o mojej lokalizacji ¯\_(ツ)_/¯
@adam-photolive:
Współczuję, że trafiłeś na takiego szurniętego chama... ale powiem też, że jednoczesne otwieranie skrytek przez dwie osoby (z czego jedna używa aplikacji, a druga ekranu) rzeczywiście może powodować pewne komplikacje ( ͡º ͜ʖ͡º)

Raz zdarzyło się, że odbierałem paczkę "klikając w ekran", a zaraz za mną była jakaś dziewczyna, która używała aplikacji. Nasze skrytki otworzyły się praktycznie jednocześnie i oczywiście pomyliliśmy paczki xD

Szybko się
@FrasierCrane: 2 różne tel, 6 różnych paczkomatów, nigdy mi nie zadziałał ¯\_(ツ)_/¯ przestałem próbować, bo robię z siebie debila gimnastykując się przy paczkomacie z tym kodem ()
@adam-photolive wiesz geniuszu, że jak ktoś odbiera ręcznie i w międzyczasie ktoś inny otwiera skrytke zdalnie to osoba przy ekranie musi wszystko od nowa robić, bo jej kasuje wszystko co do tej pory zrobila? I kto jest większym deklem? Nie znasz systemu paczkomatu, a innych wyzywasz od ameb XD