Wpis z mikrobloga

@blogger obydwa te twory (tvgry,tozonowuoni) to jest jeden pies, śmieszą mnie te głosy "no teraz będzie super bo niema x" (za x wstawić prowadzącego).

Poprostu, płacili im dość mało więc postanowili zrobić swoje tv gry, ale materiały się klikały więc nic nie zmienią za bardzo w tym co robili. W przyszłości może nawet wszyscy tam przejdą i na tym się skończy.
@blogger: Ale napisali gdziekolwiek, że biorą ją do ekipy czy tak sobie dopowiedziałeś? Ja widzę, że siedzi z nimi po prostu w knajpie, powinni się odciąć od wszystkich znajomych z tvgry?


Ponadto hed napisał w komentarzu, że zdjęcie robił Archon, więc nie wiem, może jakaś branżowa impreza?

To fotki z eventu gametelmeni, kalendarza charytatywnego z ludźmi związanymi z grami.
@Temeraire To wykop, tag przegryw jest w górnych tagach. Po prostu większość siedziacych tu osób i najbardziej się udzielających ma niechęć do kobiet, gdyż widzą je tylko na obrazkach. W prawdziwym życiu żadna nawet na nich nie spojrzy. Maja namieszane w głowach że albo $$ albo murzyn czy arab liczy się dla dziewczyn. Dziewczyna grająca w gry, przecież oni grają w gry, te "suki" nawet to chcą im odebrać. Tak to widzę.