Wpis z mikrobloga

  • 320
@blogger obydwa te twory (tvgry,tozonowuoni) to jest jeden pies, śmieszą mnie te głosy "no teraz będzie super bo niema x" (za x wstawić prowadzącego).

Poprostu, płacili im dość mało więc postanowili zrobić swoje tv gry, ale materiały się klikały więc nic nie zmienią za bardzo w tym co robili. W przyszłości może nawet wszyscy tam przejdą i na tym się skończy.
  • Odpowiedz
@blogger: Ale napisali gdziekolwiek, że biorą ją do ekipy czy tak sobie dopowiedziałeś? Ja widzę, że siedzi z nimi po prostu w knajpie, powinni się odciąć od wszystkich znajomych z tvgry?


Ponadto hed napisał w komentarzu, że zdjęcie robił Archon, więc nie wiem, może jakaś branżowa impreza?

To fotki z eventu gametelmeni, kalendarza charytatywnego z ludźmi związanymi z grami.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@blogger: poziom tvgry już od dawna był niski, bo co więcej można ględzić w tej samej konwencji na te same tematy, jak dla mnie i dla wielu starych fanów nastąpiło ostateczne zmęczenie materiału
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@nn1upl: tak, to była branżowa "impreza"

Robili zdjęcia do jakiegoś tam kalendarza. Był archon, nrgeek, ryslaw, właśnie parę osób z tvgry obecnego i z tzo, więc nie ma co rozdmuchiwać i op wrzucil ma aferę
  • Odpowiedz
@Temeraire To wykop, tag przegryw jest w górnych tagach. Po prostu większość siedziacych tu osób i najbardziej się udzielających ma niechęć do kobiet, gdyż widzą je tylko na obrazkach. W prawdziwym życiu żadna nawet na nich nie spojrzy. Maja namieszane w głowach że albo $$ albo murzyn czy arab liczy się dla dziewczyn. Dziewczyna grająca w gry, przecież oni grają w gry, te "suki" nawet to chcą im odebrać. Tak to
  • Odpowiedz