Wpis z mikrobloga

Jestem pod wrażeniem ilości torów motocross/enduro w Niemczech, koło samego Berlina jest ich więcej niż w całej Polsce, nie wspominając że większość na system podlewania. To jakiś kosmos w porównaniu do cebulackiej Polski gdzie taki obiekt od razu wszystkim przeszkadza. A sporo torów jest przy samych miasteczkach. #niemcy #motocross #enduro #motocykle #polska
Pobierz Pitu33 - Jestem pod wrażeniem ilości torów motocross/enduro w Niemczech, koło samego ...
źródło: comment_1652779882WUMrLr4sPybn67Edqv3T9x.jpg
  • 17
Na pewno to bagatszy naród, ale u nas jest jakaś patologia z torami . U mnie był mega mega mega udany, połączony ze starą hałdą.stoi zarośnięty i nic się nie dzieje
@Pitu33: u mnie zrobili dwa tory to w ciagu 3 miesoecy oba zamkniete, jeden bo #!$%@? przeszkadzal halas (2 km do najblizszego domu, teren przy plocie lotniska, doslownie nitka toru szla 2m od plotu) a drugi bo niby straszyli ptaki
P0lska
@amath: rachunek ekonomiczny prowadzenia obiektu? Niemcy rozumieją po co jest infrastruktura i płacą za nią, dojeżdżają na tor etc. - stać ich na to. W Polsce tor prowadzić jest cięzko bo Seba z Matim wymłócili się z ostatnich zaskórniaków żeby kupić i wyremontować stare crossy więc widząc wjazd na tor za 120-200 zeta za dzień jazdy to wolą pole somsiada zaorać i pędy sosny z brzozy w lesie strącić niż "tyle
ciekawe dlaczego nie jeżdżą na dziko... gdyby tylko było coś co może na to wpływać... gdyby tylko coś takiego istniało


@amath: u mnie są dwa tory a i tak po lasach jeżdżą. Domyślam się, że ciężko im niezarejestrowanym motorem przez miasto na tor dojechać, lepiej las koło siebie #!$%@?ć