Wpis z mikrobloga

@throwaway2137: Mi się trafił jakiś znany uwalacz, gbur i mruk okrutny, no i oczywiście gała za pierwszym razem. Nie przykleiłem się do lewej strony przy wyjeździe z jednokierunkowej w lewo. O jednokierunkowości informował znak w całości zarośnięty krzakiem, więc myślałem, że jestem na normalnej dwukierunkowej.

Za drugim razem miałem tego samego dzbana, ale nie dałem mu ani jednego powodu do przysrania się. Do tej pory pamiętam to jego "No zaliczam panu..."
@throwaway2137: Mnie za pierwszy razem oblali, bo podczas cofania na łuku nie obróciłem głowy. 3 egzaminatorów przekonywało mnie, że samo spojrzenie w lusterka nie jest wystarczające. Według ciebie to normalne podejście? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Cierpienie: Ja kiedyś uwaliłem na C kategorie, bo za późno włączyłem kierunkowskaz- żaden przepis wtedy tego nie regulował
Ja zdałam za pierwszym mimo, ze ze stresu stanęłam na łuku, przepuszczalam Lke mimo ze ja byłam na drodze z pierwszeństwem, nie byłam w stanie stwierdzić czy swieci mi wsteczny czy słońce na lampe (XDD) i uznałam ze tir mnie puszcza na swój pas dopiero jak ten prawie stanął (dziękuje mu serdecznie z tego miejsca bo pewnie bym do dziś stała na tym kończącym się pasie. Byłam tak zestresowana i zszokowana jak
Po 30h jazdy to i tak nikt nie umie dobrze jeździć. Do tego dochodzi stres u młodych ludzi. Ale fakt powinno być cos w stylu ze po 5 oblanym egzaminie cena następnego wzrasta x10 czy cos takiego.
@Cierpienie: @Alex_Mor: Mnie egzaminator 3 razy upominał czy jestem przygotowany do jazdy, na placu i 2 razy po wyjechaniu na drogę. Na szczęście się zorientowałem, że nie mam świateł włączonych XD
Widocznie wyrobili norme w oblewaniu i mnie mogli już przepuścić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3 egzaminatorów przekonywało mnie, że samo spojrzenie w lusterka nie jest wystarczające. Według ciebie to normalne podejście?


@Cierpienie: Wg mnie nie, ale na kursie kilka razy mi przypominali, żebym na egzaminie machał głową we wszystkie strony, żeby było widać, że to robię.
przy mnie oblali laskę, bo nie potrafiła odpalić auta na placu. Roztrzęsiona, zapłakana, bo została wręcz zwyzywana i zjechana od najgorszych przez egzaminatorów. Inni egzaminatorzy zatrzymali egzaminy i zebrali się wokół patrząc jak dziewczyna się męczy. Niektórzy kursanci też stali i kręcili bekę.

Na końcu okazało się, że akumulator nie ładował, ale oczywiście w takim stanie dziewczyna już nie była nawet w stanie zrobić placyku poprawnie. Jak myślicie, czy ktoś ją przeprosił?
Na końcu okazało się, że akumulator nie ładował, ale oczywiście w takim stanie dziewczyna już nie była nawet w stanie zrobić placyku poprawnie. Jak myślicie, czy ktoś ją przeprosił?

Nienawidzę Polski i Polaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Silvestre_Cucumeris: polacy sam i siebie nienawidzą bardziej niż ruskich. Najlepsze jest to że uważamy się za takich ludzi zachodu w porównaniu do rosji czy chin a mentalnie bliżej nam do
dokładnie, to nie jest żadna fizyka kwantowa. Egzamin na prawko jest taki sam jak każdy inny egzamin - jeżeli ktoś się sumiennie przygotował, to zda.


@kimunyest95: mało w życiu zdałeś egzaminów, jeśli myślisz, że to wystarczy.