Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@szokolada: mocna rzecz. Dlatego twierdzę, że rosjanie to nie są europejczycy, to są azjaci. Przez tyle lat co byli pod panowaniem mongolikich hord gwałcących ruskie kobiety zmienili im geny z europejskich na azjatyckie.

Wieki minęły od tego czasu ale nadal zwierzęce geny prosto ze stepów dalekiej azji są nadal w nich silne. Prawo silniejszego rodem z czasów starożytnych to jedyne prawo jakie ruska swołocz uznaje. Nawet małpy nie zabijają dla przyjemności.
@pablo397: dlatego tak kibicuje Ukraińcom. Tak samo kibicowałem Czeczenom - w latach 90-tych i później - byłem wtedy na studiach. Ile się wtedy nasłuchałem o terrorystach, o tym, że Czeczenia to „wewnętrzna sprawa Rosji”, że sami są sobie winni.

Niektórzy dziennikarze pisali o zaczystkach, bombardowaniach bazarów pełnych cywilów, o obozach filtracyjnych. O tym wszystkim wiedzieli przywódcy innych krajów i nie przeszkadzało im robić biznesy z Putinem.

Prawda jest taka, że gdyby
@szokolada: mocna rzecz. Dlatego twierdzę, że rosjanie to nie są europejczycy, to są azjaci. Przez tyle lat co byli pod panowaniem mongolikich hord gwałcących ruskie kobiety zmienili im geny z europejskich na azjatyckie.


@pablo397: Trochę bełkot. No i co, że azjaci? Pełno jest krajów w Azji, które są teraz bardziej azjatyckie a zarazem cywilizowane:
Japonia, Korea, Singapur, Tajwan itd. itp. Przecież taka Japonia to właśnie przykład, że nawet najbardziej agresywne
Tamtego dnia była zaczystka. Siedemnastu pijanych żołnierzy wpadło do jej domu. Na piecu stał kocioł
z wrzątkiem (Luiza zabierała się do prania). Do wrzątku wrzucono dziecko. Żołnierze, śmiejąc się, przytrzymywali
Luizę, nie pozwalając jej na żaden ruch. A potem ją gwałcili.
Wszyscy. Butelką też. Na ciele gasili papierosy. Nożami wycinali krzyże.
Nie posiwiała, nie zwariowała.
Pewnego dnia zniknęła i zobaczono ją dopiero na scenie podczas przerwanego przedstawienia Nord-Ost.
Nazywała się Luiza Bakujewa.