Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 96
255 808 + 303 = 256 111

Gminobranie sandomierskie :D +14 gmin
Rano 10*C... Plandekę zdjąłem dopiero po 2h, gdzieś za Niskiem. Po południu garmin pokazał 27*C (°° . Gorąco jak... Ten klimat w PL jest zbyt umiarkowany xDD. Planem minimum było zamknąć się w 12h netto. Także na spokojnie bez szarżowania, coby obczaić jak takie trzysta daje w palnik. Zaskakująco łatwo poszło (w sumie dosyć płasko z kilkoma akcentami). Dzięki zmianie kierunku wiatru z bocznego na taki w plecy na ostatniej setce udało się obciąć trochę czasu :D. Chyba nic lepszego w tym roku mnie nie spotkało podczas kręcenia. Masz już w nogach 2 stówy, trochę się odechciewa bo wracasz w objeżdżone tereny, a tu taki bonus, że lecisz sobie 30-35km/h prawie za darmo.
Pierwszy rowerowy wypad za Wisłę i do #swietokrzyskie (ale wy tam macie pięknie pofalowany teren. Przekraczasz Wisłę i nagle same sady gdzie okiem nie sięgnąć. Akurat wszystko kwitnie (ʘʘ). Od czasu do czasu tylko śmierdzi rzepakiem.
Oczywiście Ojca Mateusza nie spotkałem ale ma dobre usprawiedliwienie bo pewnie ogarniał: https://sandomierz.naszemiasto.pl/desperat-z-petla-na-szyi-na-moscie-w-sandomierzu-policjanci/ar/c1-8813159
Jak przejeżdżałem to już się służby zawijały.
Ogólnie to można by pisać elaborat z takiej #300km (1 w tym roku i w ogóle) więc nie będe przynudzał tylko zachęcam do kręcenia ((oo)). Picrel ruiny zamku w Ossolinie.
#kwadraty
Total tiles: 2118 (+153)
Max cluster: 1021 (-)
Max square: 30x30 (-)

#rowerowyrownik #szosa #wykoproseclub

Skrypt | Statystyki
Pobierz pawlos10rs - 255 808 + 303 = 256 111

Gminobranie sandomierskie :D +14 gmin
Rano 10*...
źródło: comment_1652303366ZHwclXJ3fLsZAr6v793l2g.jpg
  • 7