Wpis z mikrobloga

mirki, co sądzicie o pomyśle zorganizowania przyjęcia weselnego dla najbliższej rodziny bez wódki na stole, a jedynie z szampanem do torta?

bierzemy z różową w lipcu ślub cywilny z nadzieją uzbierania adekwatnej sumy na wesele z prawdziwego zdarzenia w ciągu roku, dwóch lat i tutaj pojawia się problem:

moja różowa nie chce wódki na tym przyjęciu, bo uważa ze zrobimy z tego miniwesele które będzie trwało do późnego wieczora i nie wypada, byśmy potem te osoby prosili później drugi raz na tą samą imprezę, a ja z kolei uważam że mimo wszystko warto tą imprezę zrobić z alkoholem, aby jednak się goście pobawili i spędzili trochę czasu, aniżeli zjeść obiad, torta i wypad.
oczywiście w zaproszeniach zastrzegliśmy, że to ma być tylko przyjęcie, nie chcemy prezentów ani kopert ani niczego, po prostu przyjdźcie, ale jednak spodziewam się że rodzice, rodzeństwo czy chrzestni zaproszeni na to wydarzenie nie przyjdą z pustymi rękoma - tutaj po prostu postawiłem siebie w roli gościa, tak samo jako gość nie chciałbym przyjść na przyjęcie, które będzie o suchym pysku, gdzieś czułbym jednak niesmak bo to jednak ślub.

pomóżcie mi, czy ja mam złe myślenie i wrzucić na luz, czy może jednak warto próbować przeforsować ten alkohol. dodam, że w żadnej ze stron nie ma problemów alkoholowych w rodzinie, ale obie strony lubią jednak na wspólnych spotkaniach się napić i boję się, że mój ślub zapamiętam jako „stypa”.
#ankieta #pytanie #wesele #slub #wodka #alkohol #zwiazki
  • 151
mirki, co sądzicie o pomyśle zorganizowania przyjęcia weselnego dla najbliższej rodziny bez wódki na stole, a jedynie z szampanem do torta?


@kamiledgar: rigcz, dalej nie muszę nawet czytać
Byłem na 3 rakich weselach i jest super klimat. Pełna kulturka, pyszne jedzenie, jakieś drobne drinki/szampan, wszyscy się cieszą

Jak ktoś chce się #!$%@?ć_ to zawsze go można na drugi dzień na poprawiny zaprosić z lejącą się ze stołu wódką
@kamiledgar: To musi być #!$%@? żart

Bierzemy ślub cywilny z nadzieją uzbierania adekwatnej sumy na wesele z prawdziwego zdarzenia

Ja #!$%@?
#!$%@? z cywilnym i ślubem, nie jest nam potrzebny ale kasiorka zawsze spoko, niech ciotka Kryśka i Marian dadzą trochę ze swojej wypłaty bo trzeba zajebistą orkiestre za rok

Pomyśl sobie, jakbyś się czuł będąc zaproszonym na urodziny kumpla zrobione na #!$%@?, tylko dlatego, że zbiera na BMW E36 i
@kamiledgar: Bez wódki- nie przyszedłbym.


1. Takie przyjęcie to i tak wesele jakby

2. Nigdy nie zrobicie tego finalnego bo...kasa, dom, kredyt, dzieci, wakacje

3. Bez wódki związek krótki

4. Nie swirujcie tylko prawilnie z wódeczką albo wcale


@Afropolon: Zobacz jaki plus, od razu patusy same się odsieją. To jest wasz ślub czy osób zaproszonych? Wy macie być zadowoleni, nie zaproszeni goście.