Wpis z mikrobloga

@Sl_w_k_1: Z tyłu tym bardziej, to jest samochód klasy Skody Superb,

Ja mam problem z sięgnięciem do końca tylnej kanapy siedząc w docelowo ustawionym fotelu, co w każdym samochodzie mi się zawsze udawało przez ostatnie 14 lat (a zaliczyłem w tym czasie Astrę 2 i 3, Focusa 2, 3 i 4, Partnera, Kia Ceed i Corollę)
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1: To bierz kombi tam dach nie opada, choć nie zauważyłem żeby mi ludzie z tyłu narzekali na miejsce nad głową,
Sam się dziś przymierzę do tylnego rzędu i dam znać
  • Odpowiedz
No zwłaszcza jak w suvie będę dachował, bo zrobiłem skręt żeby sarnę wyminąć @cyberchosnek: Co do Skody to jedynie w Octavii tylna szyba jest dodatkiem, bo jest pod takim kątem że równie dobrze mogłoby jej nie być, w Octavii 2 była normalnie. Ale fakt, w pozostałych modelach jest widoczność ok.


@ZlodziejBilonownic: jakoś tysiące busów jeździ po drogach bez tylnych szyb i nie ma problemów. Żeby widzieć do tyłu
  • Odpowiedz
faktycznie w---------e niemożebnie


@ZlodziejBilonownic: W---------e bardziej jest to, że najczęściej wielkie auta kupują jakieś życiowe niedorajdy, które nie potrafią nawet zaparkować tico i potem wiele miejsc na parkingu się marnuje, bo sierota zajmie 1,5 miejsca.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@unfolding: Ciekawe skądżeś te 2,5 wytrzasnął, bo to że sobie ustawodawca tak wpisał to jeszcze nie znaczy, że miejsce parkingowe tyle ma w rzeczywistości. Duużo jest miejsc 210-230 cm, a takie BMW X7 czy Audi Q7 mają 2 metry (!) bez lusterek.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZlodziejBilonownic: Nie może być miejsc węższych. PINB tego nie odbierze, bo to niezgodne z prawem budowlanym i warunkami technicznymi. Przepisy to nie fikcja. To, że gdzieś sobie zostały jakieś parkingi budowane kilkanaście lat temu, nie znaczy, że nowe też takie są. Jeśli ktoś nie potrafi jeździć autem, powinien się przesiąść do komunikacji publicznej. Takie X7 czy Q7 ma tyle elektroniki wspomagającej, że nawet moja ex, która dwa auta r-------a, dałaby
  • Odpowiedz