Wpis z mikrobloga

@ZlodziejBilonownic: Dzieki Ci za te wpisy - mam dobrego kolege o identycznym mindsecie jak twoj (hurr durr kiedys to byla motoryzacja, teraz inzynierow pozamykali w piwnicach i tylko ksiegowi maja cos do gadania). Przez dyskusje ktora sie wywiazala wiem co mu odpowiadac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Luck5: Znaczy wiesz, nie twierdzę, że wszystko w nowych autach jest be, bo np. daleko mi do "silnik to musi mieć minimum 2 litry, a najlepiej ze trzy, a nie te kartony mleka co się po 100kkm rozlatują" bo jakoś nie widać żeby te 1.0 ecoboost itp. były zajechane na śmierć po np. 250kkm, a choć sam mam auto z silnikiem 2.0 90, to jechałem też takim 1.0T R3 115
  • Odpowiedz
@ZlodziejBilonownic: No wlasnie ciekawi mnie sytuacja z tymi ecoboostami co kazdy tak plakal ze beda sie sypac po 100k, ale nie znam nikogo co by dluzszy czas uzytkowal taki silnik :(
Co do powiekszania sie aut przy jednoczesnym pomniejszaniu mniejsca w srodku to jednak argument o wiekszym bezpieczenstwie do mnie trafia, szczegolnie ze wiekszosc czasu i tak jezdze sam.
  • Odpowiedz