Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 210
Kolega @L3stko, specjalista od usuwania wszelkich śladów powiązania #godek z #konfederacja w tym wpisie radośnie używa określenia "Neurorosja". Cóż, wolnościowiec ma mnie na czarno, przykleję więc tutaj moją kontrę na to głupio-mądre okreslenie:

po wybuchu wojny w Ukrainie maski całkowicie opadły. Środowiska, które od zawsze pompowały narrację Kremla, od uchodźców, 447, homofobię przez "śmiercionki", po wychodzenie z EU i NATO teraz robią wyścigi w ocieplaniu wizerunku Jego Ekscelencji Putlera, promowania prorosyjskich fejków i szczucia na Ukraińców. Maski opadły i widać to choćby po imitujących ostatnie chwile tupolewa słupkach poparcia czy zwiększającej się ilości "p.dolibków".

Ale tak. Rzuć hasłem "Neurorosja", jacyś inni sekciarze wypierający ze świadomości w/w na pewno dadzą Ci plusika ( )

M.....a - Kolega @L3stko, specjalista od usuwania wszelkich śladów powiązania #godek ...

źródło: comment_1652173500RqARoVEnR7gxH5W3mzZA5x.jpg

Pobierz
  • 34
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@Vosemite: to już nawet nie jest propagandzista. To już nawet nie jest "kuc sekciarz". On, Volki czy Sorek to jest już odpowiednik tej "rady mędrców" (czy jak im tam) jehowców, ludzie tak mocno umoczeni i tak głęboko siedzący w sekcie, że dla nich jedynym ratunkiem jest zmiana tożsamości, program ochrony świadków, czy po wypokowemu #usunkonto, LibertyPrime style ( ͡º ͜ʖ͡º)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@jaqqu7: niestety, wiedział że długie lata kucowania, nadawania krulewskim słowom kontekstu etc. spaliły go tu zupełnie i wybrał jedyne honorowe wyjście. Została już tylko "rada mędrców" i agitatorka Kleo, która w mojej analogii jest co najwyżej tym stanowiskiem ( ͡º ͜ʖ͡º)
M.....a - @jaqqu7: niestety, wiedział że długie lata kucowania, nadawania krulewskim ...

źródło: comment_1652175315ldpsAqMX6okgWgGyGEjIJu.jpg

Pobierz
@MglawicaKraba Ale ty wiesz, że tych uchodźców wysyłał Kreml? Wtedy neuropa i reszta lewicy powtarzała rosyjską narracje o bezdusznych Polakach, co nie chcą w domu uchodźcy. Tak samo było na początku tej wojny, Węgier nikt nie bronił za działanie na szkodę Ukrainy, ale jak ktoś powiedział coś złego o szwabach to zaraz się neuropa zlatywała i było "polaczki coś tam, my też bierzemy gaz reeeee".