Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 210
Kolega @L3stko, specjalista od usuwania wszelkich śladów powiązania #godek z #konfederacja w tym wpisie radośnie używa określenia "Neurorosja". Cóż, wolnościowiec ma mnie na czarno, przykleję więc tutaj moją kontrę na to głupio-mądre okreslenie:

po wybuchu wojny w Ukrainie maski całkowicie opadły. Środowiska, które od zawsze pompowały narrację Kremla, od uchodźców, 447, homofobię przez "śmiercionki", po wychodzenie z EU i NATO teraz robią wyścigi w ocieplaniu wizerunku Jego Ekscelencji Putlera, promowania prorosyjskich fejków i szczucia na Ukraińców. Maski opadły i widać to choćby po imitujących ostatnie chwile tupolewa słupkach poparcia czy zwiększającej się ilości "p.dolibków".

Ale tak. Rzuć hasłem "Neurorosja", jacyś inni sekciarze wypierający ze świadomości w/w na pewno dadzą Ci plusika ( )

Pobierz
źródło: comment_1652173500RqARoVEnR7gxH5W3mzZA5x.jpg
  • 34
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@Vosemite: to już nawet nie jest propagandzista. To już nawet nie jest "kuc sekciarz". On, Volki czy Sorek to jest już odpowiednik tej "rady mędrców" (czy jak im tam) jehowców, ludzie tak mocno umoczeni i tak głęboko siedzący w sekcie, że dla nich jedynym ratunkiem jest zmiana tożsamości, program ochrony świadków, czy po wypokowemu #usunkonto, LibertyPrime style ( ͡º ͜ʖ͡º)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@jaqqu7: niestety, wiedział że długie lata kucowania, nadawania krulewskim słowom kontekstu etc. spaliły go tu zupełnie i wybrał jedyne honorowe wyjście. Została już tylko "rada mędrców" i agitatorka Kleo, która w mojej analogii jest co najwyżej tym stanowiskiem ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pobierz
źródło: comment_1652175315ldpsAqMX6okgWgGyGEjIJu.jpg
@MglawicaKraba Ale ty wiesz, że tych uchodźców wysyłał Kreml? Wtedy neuropa i reszta lewicy powtarzała rosyjską narracje o bezdusznych Polakach, co nie chcą w domu uchodźcy. Tak samo było na początku tej wojny, Węgier nikt nie bronił za działanie na szkodę Ukrainy, ale jak ktoś powiedział coś złego o szwabach to zaraz się neuropa zlatywała i było "polaczki coś tam, my też bierzemy gaz reeeee".
@MglawicaKraba jaki kryzys ciągnący się od siedmiu lat? Oprócz obecnego ukraińskiego to mieliśmy tylko jeden kryzys na naszej granicy, gdzię nielegalni imigranci sprowadzani przez Kreml próbowali przekroczyć granicę polsko-biqłoruską. No chyba, że ty znasz inną wersję tej historii to możesz się nią ze mną podzielić.
Co to jest? Proszę o tłumaczenie dla dziadziusia.


@Flypho: Generalnie mianem pedolibków nazywa się osoby, które mają światopogląd liberalny, zarówno na sprawy społeczne i gospodarcze.

Gdzieś tam w marcu, jak dochodziło do pierwszych rozłamów w partii KORWIN, kuce wierne "Krulowi" takim mianem zaczęli nazywać takie osoby jak Dziambor czy Sośnierz, którzy odłączyli się od Korwina xd
@MglawicaKraba Ale ty pisałeś o kryzysie ciągnącym się 7 lat, a nie o kryzysie z 2015 roku, także nadal czekam na odpowiedź o jaki kryzys ci chodzi. Ale jak już wspomniałeś o sytuacji z 2015 roku to rozumiem, że według ciebie Rosji na rękę było nie wpuszczenie do Polski nielegalnych imigrantów, którzy jedyne co ze sobą przynosili to problemy?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ToiletShark: a Ty zaczynasz czepiać sie słówek i palić głupa, tym samym pokazując że dalsza dyskusja nie ma sensu ( ͡° ͜ʖ ͡°). A według mnie Rosji na rękę było sklucanie EU i podlewanie oliwy do zaognionej sytuacji. Trochę jak z brexit, który też dziwnym zbiegiem okoliczności tak się prawicy podobał ¯\_(ツ)_/¯