Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 210
Kolega @L3stko, specjalista od usuwania wszelkich śladów powiązania #godek z #konfederacja w tym wpisie radośnie używa określenia "Neurorosja". Cóż, wolnościowiec ma mnie na czarno, przykleję więc tutaj moją kontrę na to głupio-mądre okreslenie:

po wybuchu wojny w Ukrainie maski całkowicie opadły. Środowiska, które od zawsze pompowały narrację Kremla, od uchodźców, 447, homofobię przez "śmiercionki", po wychodzenie z EU i NATO teraz robią wyścigi w ocieplaniu wizerunku Jego Ekscelencji Putlera, promowania prorosyjskich fejków i szczucia na Ukraińców. Maski opadły i widać to choćby po imitujących ostatnie chwile tupolewa słupkach poparcia czy zwiększającej się ilości "p.dolibków".

Ale tak. Rzuć hasłem "Neurorosja", jacyś inni sekciarze wypierający ze świadomości w/w na pewno dadzą Ci plusika ( )

M.....a - Kolega @L3stko, specjalista od usuwania wszelkich śladów powiązania #godek ...

źródło: comment_1652173500RqARoVEnR7gxH5W3mzZA5x.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@ToiletShark: a co mam odpisać, "tak, masz rację, ciągnący się od 7 lat kryzys emigracyjny to szachy 5D Putina, ci wszyscy ludzie to agenci fsb, +1 byczku", tego się spodziewałeś?
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba jaki kryzys ciągnący się od siedmiu lat? Oprócz obecnego ukraińskiego to mieliśmy tylko jeden kryzys na naszej granicy, gdzię nielegalni imigranci sprowadzani przez Kreml próbowali przekroczyć granicę polsko-biqłoruską. No chyba, że ty znasz inną wersję tej historii to możesz się nią ze mną podzielić.
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba:

>agitatorka Kleo

>AgitatorkA

Obyś trollował xD Przecież Kleo to facet. Jeśli myślisz, że nikt nie jest na tyle chory by udawać kobietę na forum ze śmiesznymi papieżami przez tyle czasu to przypominam, że NadiaFrance działała kiedyś pod nickami rene102 oraz bodajże Vivian77, gdzie posty były pisane w męskiej formie.
  • Odpowiedz
Co to jest? Proszę o tłumaczenie dla dziadziusia.


@Flypho: Generalnie mianem pedolibków nazywa się osoby, które mają światopogląd liberalny, zarówno na sprawy społeczne i gospodarcze.

Gdzieś tam w marcu, jak dochodziło do pierwszych rozłamów w partii KORWIN, kuce wierne "Krulowi" takim mianem zaczęli nazywać takie osoby jak Dziambor czy Sośnierz, którzy odłączyli się od Korwina xd
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba:

> wyraźnie identyfikuje się jako kobieta

Otóż nie tym razem, bo to też nie jest jego pierwsze konto. Kuce mają sporo "różowych" kont zarówno na wykopie jak i twitterze czy facebooku ponieważ 1) młodociane kuce się na to łapią, 2) sami dozują sobie w ten sposób ciężkie copium, że ich kucing nie jest tylko wzajemnym masowaniem sobie prostaty pod kolejne filmiki Atora
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba Ale ty pisałeś o kryzysie ciągnącym się 7 lat, a nie o kryzysie z 2015 roku, także nadal czekam na odpowiedź o jaki kryzys ci chodzi. Ale jak już wspomniałeś o sytuacji z 2015 roku to rozumiem, że według ciebie Rosji na rękę było nie wpuszczenie do Polski nielegalnych imigrantów, którzy jedyne co ze sobą przynosili to problemy?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ToiletShark: a Ty zaczynasz czepiać sie słówek i palić głupa, tym samym pokazując że dalsza dyskusja nie ma sensu ( ͡° ͜ʖ ͡°). A według mnie Rosji na rękę było sklucanie EU i podlewanie oliwy do zaognionej sytuacji. Trochę jak z brexit, który też dziwnym zbiegiem okoliczności tak się prawicy podobał ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz