Wpis z mikrobloga

@slapdash: To jest wiedza korpo, której uczysz się jak pracujesz w korpo i skoro to pierwsza taka praca tej osoby to już przestań gadać, że każdy to wie

Kategoryzowanie wg rulsetów w gmailu czy tam hotmailu na prywatnych skrzynkach masz zbudowane o zakładki i „dane za darmo”

Korona OPowi z głowy nie spadnie jak raz wytłumaczy co należy wykonać, albo po prostu podeśle poradnik z Outlooka jak to wykonywać
@mdesign: Programista here, pewnie też nie wiedziałbym z głowy jak ustawić filtrowanie w Outlooku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- z tym że pewnie zacząłbym od googli a nie od telefonu
(a z drugiej sytuacji najczęściej jest tak że instrukcja onboardingu jest dziurawa jak sito, i nie obejdzie się bez podpytania człowieka obok co autor miał na myśli)

Na szczęście z wynalazkami od MS mam do czynienia w
To jest wiedza korpo, której uczysz się jak pracujesz w korp


@Igbt: taka tak, tajemna korporacyjna wiedza, jak se emaile posegregować.

Typie, już nie usprawiedliwiaj tych kretynizmów, bo naprawdę nie wiem kto wychodzi na większego idiotę: babeczka, która nie potrafi obsłużyć poczty czy apologeta debilizmu, który chce wszystkich przekonać, że to całkiem normalne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mdesign: Szczerze, też nie mam pojęcia. Ustawiłem sobie parę z krok po kroku z poradnika z googli jak się zatrudniałem i tak to sobie chodzi. Wcześniej nie korzystałem z outlooka, to nie będę zaśmiecał sobie głowy jak to zrobić, bo być może w następnym miejscu pracy mi się przyda.

Zesranie się pryma sort ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czyli możesz zostać programistą w dowolnym języku, bo każde pytanie zostało już zindeksowane z wykorzystaniem Google?


@Igbt: jeżeli w celu realizacji zadania wystarczy wpisać mi coś w google, a zawracanie głowy dodatkowej osobie będzie niewydajne czasowo (sam zrobię to szybciej) to to robię. Nie musisz hiperbolizować - wiadomo, że jak przeczytam na wiki jak działa silnik o napędzie turbo-odrzutowym to nie wpuszczą mnie na lotnisko żebym wrzucał metalowe rurki, ale jeśli
może z innego klienta poczty korzystała i umie to, do czego ją zatrudnili

wiedzę z zakresu IT


@Igbt: @JolajnaLola: serio? serio? serio myślicie, że ona dostała pracę biurową i NIE miała w CV 'znajomość pakietu Office'? Mnóstwo jest przecież takich julek i grażyn co skończyły studia i idą do pracy biurowej, a potem każesz im sformatować tekst w wordzie, zrobić proste makro w excelu czy regułę w outlooku i ona
@mdesign: to ja z drugiej strony mam takich informatyków którzy nie rozumieją, że jak są na ryczałcie to sobie samochodu w koszty nie wrzucą ¯\_(ツ)_/¯
no i co zrobisz? nie nie zrobisz ale możesz mieć w sobie mniej jadu bo dla kogoś innego jesteś takim samym debilem jak ta laska dla Ciebie.

z fartem
@Koloses ja w chacie "wyklikuje" sobie wszystkie okienka, nieznane też, a jak mam z czymś problem to szukam po forach i yt. Problem tkwi w tym, że w robocie jak chcesz zainstalować #!$%@? sterowniki do myszki bądź jakiejś przejściówki na inny kabel to musisz wołać IT, bo tak ustawiają zabezpieczenia. A potem zdziwienie, że o wszystko człowiek prosi IT - samo IT tego niestety uczy.
@JimNH777: wiesz co, aż sprawdziłam swoje CV, nie ma nic o pakiecie office, tylko o programach wykorzystywanych w mojej branży i nie narzekam na brak odpowiedzi. Takich opcji używam raz do roku i sobie wyszukam, jak nie pamiętam. A jak mi się nudzi to dzwonię na help desk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS gdyby ona to widziała to byś roboty nie miał ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Igbt: i to jest w tym wszystkim najważniejsze. Niech każdy sobie pomaga i skupia się na swoich zadaniach. Powinniśmy się nawzajem szanować i się wspierać wypełniając sobie nawzajem luki w kompetencjach, bo na tym polega świat. Typek narzeka, że może pomóc komuś kto być może kiedyś pomoże jemu w innej kwestii, o której