Wpis z mikrobloga

@CXLV: wśród ciężarowych, Renault tez ma swoja spora klientele (głównie za sprawa ceny( ͡° ͜ʖ ͡°) ) ale znajdź kogoś kto powie, że to równie trwałe auta co Merc czy Volvo( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CXLV: Yeti ma okropnie słabe wyciszenie kabiny (na tle bezpośredniej konkurencji). Ja bym szukał jakiegoś Grand Picasso.

@Futhark: I utop w niego 10-15k w pierwszym roku eksploatacji. ;) To jest jedna z największych potencjalnych min w swojej klasie.
przejedź się bo te auta są strasznie niewygodne, tylna kanapa to jakaś patologia


@swinkapl: jeździłem, bardzo wygodna pozycja za kółkiem, tylna kanapa do #!$%@?, nie mam bombelków
@CXLV

Grand Espace IV

@Futhark: I utop w niego 10-15k

@redemptor: Kupując za 15k + 15 k wkładu (po lifcie 2006, z 2.0t lub 2.0dCi) to nadal jest niezła opcja dla 6-7 osób. Ale skoro OP nie ma bombelków, to jednak ilość potencjalnych problemów jest za duża, żeby iść w tą stronę.

@CXLV: kombivan typu Kangoo/partner to najlepsza rzecz jaka wymyśliła motoryzacja. Oczywiście zestaw 2x drzwi suwane plus drzwi z tyłu, żadna #!$%@? klapa. Żadne Turany, Yeti, Galaxy nie mają podejścia jak masz wypakować 3 dzieciaków na wąskim parkingu.
Lepsze są jedynie Kei-vany bo masz to samo a zajmuje 50% miejsca
Czyli wybieram partner/berlingo