Wpis z mikrobloga

@jagjagi: Zwykły sędziwy już w sumie bo z 2 lata ma RC520 i pare miesięcy temu posadziłem go na kołach DT SWISS 470

@macieksik: Dobra poprawka właśnie sprawdziłem 700/35c
A sprawuje się bardzo fajnie, wcześniej miałem Shwalbe G ROUND All round ale zajechałem tylną opone. I tak w sumie zdecydowaną większość lece po asfalcie to wziąłem te i póki co nie mogę narzekać. Zdecydowanie szybciej leci niż na shwalbe, zrobiłem
Pobierz zawszespoko - @jagjagi: Zwykły sędziwy już w sumie bo z 2 lata ma RC520 i pare miesię...
źródło: comment_1652115796koP7LTnUjSOk9yiEzgGiNe.jpg
A sprawuje się bardzo fajnie, wcześniej miałem Shwalbe G ROUND All round ale zajechałem tylną opone. I tak w sumie zdecydowaną większość lece po asfalcie to wziąłem te i póki co nie mogę narzekać.


@zawszespoko: Stoję przed tym samym wyborem, ale biję się z myślami zejscia na jakies 28/30 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zawszespoko: No właśnie tego samego się obawiam, dodatkowo często na ścieżkach rowerowych i asfaltach leży sypki piach, nawet na 35 czasem obawiam się uślizgu koła i gleby. Na tych Schwalbe czuję opory i straty watów, a za mało jeżdżę po szutrach, żeby z nich sensownie korzystac.