Wpis z mikrobloga

Powodzenia w szukaniu używanych aut za kilka lat. Wybór będzie zajebisty. Prawie same suvy, a ta poczwara to nr 1 na naszym rynku.

Rejestracje nowych aut na klientów indywidualnych – kwiecień 2022 r.
1. toyota yaris cross
2. kia sportage
2. toyota c-hr
4. toyota yaris
5. hyundai tucson
6. toyota rav4
7. dacia duster
8. volkswagen t-roc

#motoryzacja #samochody
Pobierz goferek - Powodzenia w szukaniu używanych aut za kilka lat. Wybór będzie zajebisty. P...
źródło: comment_1652076747rJ83GZiODXI6uZ1JbxBktf.jpg
  • 68
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@goferek: Jakieś tam zalety mają, czyli wygodniej się wsiada i gdy mamy gorsze drogi oraz do tego w cholere wysokie progi zwalniające to nie robią na nas wrażenia. Wygląd kwestia gustu. Minusy? Spalanie w trasie no i wysoko są wycenione jednak. Przecież ten yaris cross kosztuje teraz worek forsy...
Spalanie w trasie no i wysoko są wycenione jednak. Przecież ten yaris cross kosztuje teraz worek forsy...


@LIBED: Taa Toyota nieźle się wydurnia z cenami ostatnio. Co do spalania na trasie, przy dzisiejszej technologii to jest różnica między super niskim spalaniem a niskim spalaniem. Ostatnio wynająłem sobie bmw x3 z 184 konnym dieslem z MH. Na trasie 50/50 krajówka eskpresówka z prędkościami +25/160 i wyszło mi 8.2 średniego spalania.

Na samej
Powodzenia w szukaniu używanych aut za kilka lat. Wybór będzie zajebisty. Prawie same suvy, a ta poczwara to nr 1 na naszym rynku


@goferek: Nie wiem w czym problem, mi 3-4 sztuki z tego top 10 by pasowały( ͡° ͜ʖ ͡°). Gorszą sprawą może być to, że to już drugi rok ze słabą podażą nowych aut, więc skończyły się czasy tanich 3-4 latków po leasingach. Taki RAV4,
@Dejwi996: Wspinać się trzeba w te pozerskie gówna największe rozmiaru. Jechałem ostatnio bmw x3 i x5 i o ile x3 prowadzi się jak normalny samochód to x5 jest twarda i za wysoka.

kupuję SUVa by zmaksymalizować szanse przeżycia w czołówce z najpopularniejszymi ostatnio autami czyli SUVmi


@Django_na_Django: Bardzo ważny punkt. Ostatnio się zorientowali że crashtesty były projektowane na zderzenie z autem pokroju toyoty corolli a nie ciężkich suvów ( ͡
@goferek: dane pewnie stąd https://www.bankier.pl/moto/kryzys-w-salonach-samochodowych-poglebia-sie-brak-aut-namieszal-w-rankingu-popularnosci-11493/

Nie wiem po co chcesz wywołać oburzenie hipotezą jakoby sama sprzedaż aut dla "nie-firm" miała zakryć sprzedaż firmową. A ledwie 400 sprzedanych yarisów miało skończyć świat xDDD

To corolla z dykty nas #!$%@? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) #pdk
Pobierz SpeedFight - @goferek: dane pewnie stąd https://www.bankier.pl/moto/kryzys-w-salonach...
źródło: comment_1652080739PoWbUV5xkAdItScO3MXBJV.jpg
@cwlmod: @rkadjar: @goferek: Z racji swojej pracy bardzo, bardzo często wynajmuję samochody z Sixt (mają najlepszą (chociaz i tak #!$%@?ą) flotę w Polsce). Z racji ilości wypożyczeń mam status klienta Gold + z góry najwyższą klasę samochodów (bodaj w ich języku to się nazywa FDAR/LDAR czy jakoś tak) ale czasami potrzebowałem samochodu na już - więc mogłem dostać Toyotę Corollę.

Nie dojechałem nią bez tankowania z Wrocławia do Łodzi