Wpis z mikrobloga

@fanmarcinamillera: Cały ten kanał jest prześwietny. Materiały wypchane są tylko tym co najważniejsze. Nie że morda podróżnika i materiał z każdej pierdoły. Tylko jeden duży, porządny.

W ogóle sam fakt, że gdzie nie jadą to uczą się języka i w nim się porozumiewają, to już kosmos. A i obserwuję ich od początku i zanim stali się popularni, to jeździli na saksy, żeby zarobić na te wyprawy.

Naprawdę tej parce życzę jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
@onpanopticon: zdecydowanie zasłużona laurka. Do czasu aż ich poznałem oglądałem sporo innych kanałów podróżniczych na YT, po tym jak już poznałem ich twórczość nic innego mi się nie podoba. Reszta tych jutuberów, mam wrażenie, pokazuje ludzi jak małpy w zoo w porównaniu do nich. Mega szacunek dla nich, oprócz tworzenia świetnych materiałów to też ludzie z wielkim sercem.
po tym jak już poznałem ich twórczość nic innego mi się nie podoba


@adk08: To samo u mnie. Miałem jakieś mylne wrażenie, że nie da się przecież zrobić lepiej, bo to amatorskie produkcje. Więc przystawałem na wiele badziewia.

Okazało się, że jednak można być bezkompromisowym i robić jakość absolutnie topową nawet bez kasy, bo ich materiały z początków to taki sam sztos jak obecne.

Stąd też podobnie jak ty - olałem
@sruba_m3: ja też jestem w tej niszy co im się nie podoba - po każdym ich filmie człowiek ma ochotę się powiesić, taka jakąś melancholią jedzie. Co do samej treści są w porządku, ale zdecydowanie wolałbym żeby ktoś inny to prowadził po prostu