Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 738
Wkurzyłem się kuźwa... Ja rozumiem, że młodość ma swoje prawa, chcą się napić i pobawić, to chyba dość normalne - ale tłuczenia butelek o Pomnik Kościuszkowców to za wiele.

Kazałem gówniarzom wszystko posprzątać (,)

#patologia #rakcontent #warszawa #mlodziez #alkoholizm #pragapoludnie #powstaniewarszawskie
PanBulibu - Wkurzyłem się kuźwa... Ja rozumiem, że młodość ma swoje prawa, chcą się n...

źródło: comment_1652007785l6HpXrGMA4J4bUvpFMCfU8.jpg

Pobierz
  • 82
@PanBulibu: W tym kraju jak się samemu nie wydrze japy na bachory to #!$%@?ą wszystko wkoło. Wczoraj wychodzę przed blok na spacer z psem, a tam na placu zabaw grupka gówniaków stoi na wieżyczce co się po niej wchodzi na zjeżdżalnię i buja na wszystkie strony. Jeszcze chwila i by to wszystko jebło i któregoś gówniaka zabiło. Dostali taki #!$%@?, że chyba całe osiedle słyszało xD Po 2 minutach żadnego na
Oh no, butelka się rozbiła obok 20 tonowego kawałka skały XD boomer z ciebie i tyle, sprułeś się do dzieciaków i jeszcze się tym chwalisz. Seba jak obszczewa ten pomnik to tez tak ochoczo podbijesz i będziesz robił zdjęcia? Albo jak menel się tam schla i wyśpi