Wpis z mikrobloga

Nie zamieniłbyś się na młodość z obecnymi emerytami. Żyli w biedzie, bylejakości i niesprawiedliwości.


@przeciwko78: Każdy żyje w jakimś świecie... Natomiast fakt jest taki, że zasadniczo to robić im się nie chciało (czy się stoi, czy się leży to wypłata się należy), pożyczek jako kraj nabraliśmy, kradli na potęgę. Co więcej, wielu z rozrzewnieniem wspomina jak to wspaniale było za PRLu. Ha tfu! A fakt też jest taki, że na swoich
  • 140
Nie zamieniłbyś się na młodość z obecnymi emerytami. Żyli w biedzie, bylejakości i niesprawiedliwości.


@przeciwko78 A buntowali się tylko jak podwyżki na mięso były. Póki się na kredyt żyło to było spoko. Gierka do dziś mile wspominają xd

To skrajnie nieodpowiedzialne pokolenie, które zadłużyło ten kraj i całe życie żyje na koszt swoich dzieci i wnuków. Niech się cieszą, że w ogóle emeryturę mają, bo z tego co sami "wypracowali" praktycznie nic
@pokaczw: @defoxe: każdy kto mówi że tamte pokolenia ciężko sobie zapracowały na emerytury powinien dostać strzała w ryj na otrzeźwienie. Oni ten kraj zniszczyli i jeszcze pieniądze za to dostają w postaci emerytury no kur## xD. Codziennością było chodzenie nawalonym do pracy albo picie w pracy. Tą samą robotę co teraz robi jedna osoba wtedy robiło trzech (i nie mówię tu o automatyzacji). Na FB jestem w grupie coś w
@defoxe masz sporo racji, bo znam wielu starych dziadów co wszystko wynosili z fabryk. Inna sprawa, że była też garstka uczciwych ludzi.
Nie wiadomo co będzie z nami. Ja #!$%@? aż za dużo kosztem swojego życia, emerytury pewnie miał nie będę. Na PiS nie głosowałem. Nie chciałbym, żeby jakieś gówniarze za 30 alt gadali, że moje pokolenie to były same darmozjady na 500+. Ja nie mam z tym nic wspólnego a oberwie
To skrajnie nieodpowiedzialne pokolenie, które zadłużyło ten kraj i całe życie żyje na koszt swoich dzieci i wnuków. Niech się cieszą, że w ogóle emeryturę mają, bo z tego co sami "wypracowali" praktycznie nic nie powinni dostać.


@Halbr: spójrz w lustro :D
Nie zamieniłbyś się na młodość z obecnymi emerytami. Żyli w biedzie, bylejakości i niesprawiedliwości.


@przeciwko78: to zabawne bo 80% emerytów w kółko gada "jak to za młodu było lepiej, ludzie sie bardziej lubili, żonka kartofle na obiad zrobiła gdy chłop z pracy wrócił, a w samej pracy to też wystarczyło być, coś tam majster pokrzyczał, a potem wszyscy sie #!$%@? i było wesoło, a dziś to tylko w tych telefonach by
Nie zamieniłbyś się na młodość z obecnymi emerytami. Żyli w biedzie, bylejakości i niesprawiedliwości.


@przeciwko78: Ale na starość to bym się z nimi chętnie zamieniła. Za kilkadziesiąt lat osoby które na prawdę ciężko pracowały całe życie, podnosiły swoje kwalifikacje będą żyły w biedzie jaka dla dzisiejszych emerytów jest niewyobrażalna. O ile my sami nie oszczędzimy na własną emeryturę będziemy na starość skrajnie ubodzy. A moja babcia która nigdy nie pracowała ma