Wpis z mikrobloga

że i USA będzie się chciało pozbyć długu i dolar się zdewauluje xd


@Olbor: to pomoże częściowo. Mamy dług w zł i euro jeszcze. A jakby dolar tak bardzo spadł, to nie sądzę by było wesoło na świecie.
chcieli godnie żyć i trudno ich o to obwiniać, to były w większości słuszne protesty (przy czym należy je oceniać z ówczesnej perspektywy)i chwała im za to że się odważyli. Ich wnukom nie chce się dupy ruszać w żadnej sprawie.


@przeciwko78 Życie za cudze to nie jest godne życie. Godnie się żyje za własne, choćby nawet skromnie.

Po drugie Twój argument jest głupawy - docenianie protestów w niesłusznej sprawie ma taki sam
poprzednie pokolenie za to zawsze głosowało na socjalizmem, zawsze go popierali itd itd

mają tak samo czyste rączki jak ty :)


@yd6d7hhds Przecież socjalizm praktycznie zawsze wygrywał. Ja na to nie głosowałem, więc zrównywanie tych co nie glosowali z tymi co na to głosowali jest, lekko mówiąc, idiotyczne i świadczy o braku argumentów albo ubytkach w racjonalnym myśleniu.
@przeciwko78: jaki stereotyp? Prawdę napisał. U mnie na wiosce co drugi dom został postawiony z ukradzionych materiałów, albo załatwionych na lewo za czasów komuny. A do górników nic nie mam, nawet szacunku. Tylko drą ryja, że chcą więcej hajsu. W sumie to związkowcy bardziej, którzy są rakiem, ale zwykli górnicy płacą na te związki więc to prawie to samo.
każdy kto mówi że tamte pokolenia ciężko sobie zapracowały na emerytury powinien dostać strzała w ryj na otrzeźwienie. Oni ten kraj zniszczyli i jeszcze pieniądze za to dostają w postaci emerytury no kur## xD. Codziennością było chodzenie nawalonym do pracy albo picie w pracy. Tą samą robotę co teraz robi jedna osoba wtedy robiło trzech (i nie mówię tu o automatyzacji). Na FB jestem w grupie coś w stylu moje miasto dawaniem