Wpis z mikrobloga

@Pawcio_Racoon: zalatw mi prąd po 50 groszy za kWh to #!$%@? Ci pęto ze smakiem i jeszcze potem flaszke zrobimy.

Sama energia czynna to 48 groszy, sieciowa zmienna 24 grosze, rozne dodatkowe opłaty zmienne w rachunku robią koszt kwh na poziomie 73 groszy za kwh, a jezeli doliczyc skladniki stale rachunku to wychodzi 86 groszy za kwh w taryfie G11 w energii.
I to przy vat obniżonym teraz na 5%, bo
Pobierz ZieloneJabuszkoRosnieSobie - @PawcioRacoon: zalatw mi prąd po 50 groszy za kWh to #!$...
źródło: comment_1652000173kPCANTnPh2rGchU0w6rk3K.jpg
@Shatter: indyk, od biedy pierś i udka z kurczaka, od święta potrawkę z królika

A może nie jadłeś dobrze zrobionych żeberek


@tylkostrimi:

Niemożliwe że nie lubisz żeberek na pewno na pewno jakieś gówno jadłeś serio jakie niedobre co ty gadasz złe jadłeś. Powiem ci, złe jadłeś inne spróbuj a ja ci załatwie inne, nie da się nie lubić żeberek, co ty gadasz inne musisz spróbować bo różne są
@Itslilianka: nie klikaj tylko zdjecie wstawiaj, bo tu juz 100 mirkow piekarnik na 100 stopni nastawia,(osobiscie sam mialem watpliwosci w 100 stopni bo to taka temperatura w ktorej szybko ucieka woda z miesa) ja bym dal z 60-80, steki sie w 50 robi(temperatura scinania bialek zwierzecych jak i rowniez ludzkich) ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13