Wpis z mikrobloga

W tym wpisie udajemy, że jest rok 2015. Jesteśmy u szczytu prawicowego populizmu, UE niedługo się rozpadnie, we Francji zaraz wybuchnie wojna domowa, słuchamy Maxa Korwina-Cejrowskiego i czytamy Żelazną Logikę. Wrzucam nostalgiczny obrazek, wy wrzucajcie swoje - ja tymczasem idę do księgarni kupić książkę Sumlińskiego o Komorowskim, zanim służby skonfiskują nakład.

#neuropa #bekazpisu #polityka
Pobierz
źródło: comment_16519235386WXq3O68KFua8Oj2OSyAyu.jpg
  • 63
Ludzie będą wstawiać memy polityczne to ja wstawię coś takiego, równie częstego w tamtym okresie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Nessiteras_rhombopteryx: o tak, do dzisiaj spotyka się baaardzo wiele takich "prawdziwych samców alfa" (przynajmniej ja słyszę dużo takich krindżowych tekstów na żywo jako #femboy), jak polski chłop widzi mężczyznę, który ma długie pomalowane włosy, nosi makijaż czy ma zrobione paznokcie to odpala mu się w głowie skrypt
@Walther00: ten wątek, OPie, to jest złoto, a to dlatego, że prawacy mogą zobaczyć jak w magicznym zwierciadle dzięki niemu jak będą wyglądać ich obecne wpisy za kilka lat

schemat zawsze wygląda tak samo:
prawak widzi coś co odbiera emocjonalnie i na chłopski rozum, a mu się nie podoba
prawak odmawia zgłębiania tematu, po prostu woli go nie rozumieć
prawak wyolbrzymia postulaty progresywne (typowy przykład: prawackie gadanie o zoofilii kiedy widzą
@TatusMuminka

@Walther00: PiS to prawie jak PO, tylko nieco bardziej patriotyczne, więc raczej niewiele się zmieni. Ale najbardziej cieszy ze do sejmu weszła w końcu partia ludzi nieuwikłanych w żadne układy którym naprawdę zależy na Polsce. Do tego wystartowali pod nazwiskiem zawsze szczerego i niezależnego artysty ( ͡° ͜ʖ ͡°)


xD przecież już w 2006 ludzie na wszelakich forach wiedzieli do czego pis może być zdolny, a
@Tommy__: jeju, wyobraźcie sobie, że ktoś to pisał na serio. Przecież jak wyobrazisz sobie realizację tego planu w rzeczywistości to wychodzi nam prosty przepis na katastrofę albo kto wie, może nawet jakiś film komediowy o pacanach, którzy dorwali się do władzy xD

Prześledźmy te wszystkie punkty i wyobraźmy sobie jak by wyglądała Polska rządzona w 2015 przez bandę wykopków i top komentatorów z demotów:
1. Wychodzimy z UE, zostajemy wyrzuceni ze
Pobierz
źródło: comment_1651943963880UTGfUswLspn2r2Qk7oL.jpg