Wpis z mikrobloga

W tym wpisie udajemy, że jest rok 2015. Jesteśmy u szczytu prawicowego populizmu, UE niedługo się rozpadnie, we Francji zaraz wybuchnie wojna domowa, słuchamy Maxa Korwina-Cejrowskiego i czytamy Żelazną Logikę. Wrzucam nostalgiczny obrazek, wy wrzucajcie swoje - ja tymczasem idę do księgarni kupić książkę Sumlińskiego o Komorowskim, zanim służby skonfiskują nakład.

#neuropa #bekazpisu #polityka
W.....0 - W tym wpisie udajemy, że jest rok 2015. Jesteśmy u szczytu prawicowego popu...

źródło: comment_16519235386WXq3O68KFua8Oj2OSyAyu.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
@Arizona12: niestety wciąż jest to szeroko wrzucane i nadal będzie. Kiedyś rozpisałem się o tym wiele komentarzy na wykopie, ale podsumuję to tak - najłatwiejszy sposób na oszukanie kogoś to przekonanie go, że jest oszukiwany (a ty przedstawiasz mu jakąś objawioną, tajemną prawdę). Wykopki łykają taki bullshit jak ryba haczyk i nawet nie widzą jak są manipulowani (ważne, że czują się lepsi od "owieczek").
  • Odpowiedz
@Walther00: Sam miałem ochotę założyć taki temat. Pamiętam jak wtedy mieszkałem w Niemczech i znajomi mi pisali, że Zachód już upada, jeszcze 2 lata i Niemiec i Francji nie będzie bo sami muzułmanie tam będą i prawo szariatu xD A ja po prostu wyglądałem za okno i odpowiadałem "o czym wy #!$%@??"
  • Odpowiedz
@Walther00: Dobrze, że platforma przegrała wybory.Chamstwo,buta,korupcja władzy w końcu się skończy.Gorzej niz teraz na pewno nie będzie.Duda jest oczytanym,obytym w swiecie politykiem i ma ładną córke a komor?Wchodzi na krzesła i zabrał z palacu prezydenckiego mikser i żyrandol.PiS bedzie stawiał Polske na pierwszym miejscu a nie Niemcy jak to robilo PO( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Bigmouthprick: złoto. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Walther00: przestańcie już straszyć tym pisem.
właśnie czytałem fajny felieton Marcina Mellera o tej całej przedwyborczej histerii.
poza tym Unia nie pozwoli pisowi #!$%@?ć kraju, spokojnie. ;)
  • Odpowiedz
@Walther00: mam takie nierealne marzenie, żeby jakimś sposobem, nwm maszyną do podróży w czasie przenieść się do 2014-15, czasu największych korwinistów wklejających wszędzie logo KNP
masakrowałbym ich z obecną wiedzą, cisnął z nich bekę, a może nawet udałoby mi się spisać umowy na duże pieniądze, gdzie zakładam się z największymi kucami o to czy Niemcy będą istnieć za parę lat i zbił na tym fortunę

teraz to jednak nie to
  • Odpowiedz
@ananasowy: Ja jakbym miał wehikuł czasu to bym cofnął się w czasie i zapobiegł kolizji z brzozą. Gdyby nie ta katastrofa to pisiorstwo pewnie nigdy nie dałoby rady takiego kapitału politycznego zbić. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Walther00 znalazłem sobie swój komentarz na fb a propos tego co wtedy napisałem . Ten rusek to jest jakiś budowlaniec, więc nie wiem czemu się tak cieszycie.
  • Odpowiedz
@Walther00: ja w ogole nie rozumiem koncepcji tego mema. Ok, heheh baby ministerki obrony, kto by to pomyslal kurła, a pod spodem Szojgu w mundurze, pan general, ten to pewnie wie co robi! Ale o #!$%@? chodzi z tym Macierewiczem? W jaki sposob to prawakow łechta, ze wstawiaja zdjecie kogos kto wyglada jak menel? Ja bym rozumial, jakby to byl mem cisnacy po Polsce, ale w jaki sposob to ma
  • Odpowiedz
Gdyby nie ta katastrofa to pisiorstwo pewnie nigdy nie dałoby rady takiego kapitału politycznego zbić. ¯_(ツ)_/¯


@Viore: a to pewnie prawda, cała Europa mogła wyglądać inaczej, bo Węgry i Putin nie zyskałyby takiego wygodnego rządu dla siebie w Polsce.
  • Odpowiedz
@ananasowy: Typie, przecież ten demotywator to trolling i parodia postulatów konserwatystów a ty wziąłeś to całkowicie na serio i jeszcze zrobiłeś jakąś długaśną analizę pełną oburzenia. xDDD

Zwróć uwagę chociażby na grafikę nad tymi postulatami, błędy ortograficzne, stosowanie hiperboli oraz w szczególności na treść postulatu 7 i 8. Jeżeli nadal nie wyczułeś trollingu/parodii to nie świadczy to najlepiej o twojej inteligencji.
  • Odpowiedz