Wpis z mikrobloga

  • 24
Jest super jest super więc o co wam chodzi...

Jak ja kocham ten mechanizm wyparcia i siłowe zakładanie różowych okularów przez natalistów.

Kilkaset kilometrów od nas rozstrzeliwuje się masowo ludności i gwałci dzieci a Ci piszą o wspaniałości świata.

99% ludzi będzie negować okrucieństwo tego świata dopóki ktoś nie przystawi im lufy do głowy lub nie zgwałci bliskiej osoby.

#antynatalizm
galek - Jest super jest super więc o co wam chodzi...

Jak ja kocham ten mechanizm wy...

źródło: comment_1651851879C85g9nh1um6BBTYMRgxko5.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
9% ludzi będzie negować okrucieństwo tego świata


@galek: Ale to ty negujesz. Kiedyś ludzie mordowali się jeszcze bardziej i gwałcili częściej.
  • Odpowiedz
@galek: Twierdzisz, że nie jest prawdą, że dziś warunki bytowe są najlepsze w historii, tak?

Zatem twierdzisz, że kiedyś było lepiej. Poczytaj historię, ile było wojen, chorób, cierpienia.
  • Odpowiedz
via Android
  • 7
@7160 twierdzę ze warunki bytowe są kiedyś jak i teraz na tyle przej%&(! Że nie trzeba sprowadzać na ten padół nowych istnień.

To ze kiedyś było gorzej to żaden argument. Zresztą w historii przeplatały się okresy spokoju i wojen.

Np w 1990 ukraina byka lepszym miejscem do życia niż teraz prawda?
  • Odpowiedz
nie trzeba sprowadzać na ten padół nowych istnień


@galek: Ale ten cytat nic o tym nie mówi. Mówi, że obecnie żyje się najlepiej w historii.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@kopawdupeswiniom nie ma się co dziwić taka filozofia sukcesu jest tloczona ludziom do głów aby wydajniej pracowali.

A później zdziwienie że może być wojna w XXI wieku
  • Odpowiedz
  • 0
@galek ale jakiego wyparcia??? W naszym kraju i w Europie żyje się najlepiej od zawsze. Wojna na Ukrainie nie zmienia tego że w pozostałej części Europy żyje się na wysokim poziomie i ludzie są szczęśliwi
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@Mac02 nawet nie wiem jak skomentować to vo piszesz

Wojna na Ukrainie nie zmienia tego że w Europie zyje się na wysokim poziomie

No jasne zaraża też nie przeszkadza dopóki się nie zarazisz. To rzut kamieniem stąd rozstrzeliwani są ludzie nie skłania Cie do namysłu nad tym że tak może być u nas ?

Masz różowe okulary i jesteś przesadnym optymistą.

Ludzie są szczęśliwi.

Jacy ludzie? 100% ludzi jest szczęśliwych? Jak definiujesz
  • Odpowiedz
  • 0
@galek wiesz że wojny były od zawsze?? I co za różnica czy za granicą czy w Afryce? Prawdopodobieństwo że będzie u nas jest takie samo jak zagrożenie ze zaatakuję nas afrykański kraj

Nie masz pojęcia widać o polityce ani o historii.

Ty mi zadajesz pytanie czym jest dla mnie szczecie? Chłopie.. to ty/wy się kierujcie swoją definicja moralności...

Szczęście Jest tym co kogo uszczęśliwia. Poczytaj badania o tym ile osób jest u
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@Mac02 czyli prawdopodobieństwo że zaatakuje nas Mozambik jest takie samo jak to że zrobi to rosja?

Sorry ale nie jesteś partnerem do dyskusji
  • Odpowiedz
  • 0
@galek tak. Twierdzac inaczej nie masz pojęcia o polityce światowej

Nie umiesz odpowiedzieć na pytanie które ci zadałem?? Czytać nie nauczyli?
  • Odpowiedz