Wpis z mikrobloga

#przegryw #tfwnogf #divyzwykopem #blackpill #niebieskiepaski #rozowepaski #depresja

Już byłem na spotkaniach z kilkunastoma prostytutkami i szczerze mówiąc w seksie nie ma nic nadzwyczajnego, ale ciągle chodzę bo mam po prostu nadmiar oszczędności tj. 25k (za mało żeby w coś zainwestować, a w sam raz żeby #!$%@?ć na przyjemności). Sztuczna pochwa kupiona na Allegro za ok. 100 zł zadowala mnie seksualnie i nie widzę naprawdę sensu, żeby wchodzić we związki z laskami. Przecież to jeszcze większa strata pieniędzy, a na dodatek tracisz nerwy i swój wolny czas na jakieś pajacowanie, żeby użyczyła szpary. Obłęd, paranoja.
  • 25
Już byłem na spotkaniach z kilkunastoma prostytutkami i szczerze mówiąc w seksie nie ma nic nadzwyczajnego


@vanschout: Bo uprawiasz płatny seks oraz nie z nadzwyczajnymi laskami. Seks seksowi nierówny.
Albo po prostu masz niskie libido i seks nie robi na tobie większego wrażenia, ale wtedy raczej byś wcale nie chodził do prostytutek.

nie widzę naprawdę sensu, żeby wchodzić we związki z laskami. Przecież to jeszcze większa strata pieniędzy, a na dodatek
@vanschout:

szczerze mówiąc w seksie nie ma nic nadzwyczajnego

No nie ma... Co byś chciał? to wielce wyobrażenie jaki to seks nie jest tworzą jedynie prawiczki...

ale ciągle chodzę bo mam po prostu nadmiar oszczędności tj. 25k (za mało żeby w coś zainwestować, a w sam raz żeby #!$%@?ć na przyjemności)

Tu bym uważał żeby "przyjemność" nie stała się uzależnieniem. Kasa spoko, lepiej jak jest niż jakby miało jej za chwilę
@Smietnik112: W tym , że nie ma nic nadzwyczajnego to w sumie zależy , jaki rodzaj sexu i co kogo podnieca . Jak się rucha tylko po to , żeby odrobić pańszczyznę to raczej większego sensu w tym nie ma . Jak ktoś to lubi i sprawia mu dużą przyjemność , to już inaczej . Z uzależnieniem tak , panienki często uzależniają na poziomie twardych dragów ( wiem to po sobie