Wpis z mikrobloga

Ja rozumiem walkę z nielegalnym parkowaniem, ale głupszego pomysłu chyba wymyśleć nie mogli :D

Gratuluję pomysłodawcy i twórcy, którzy na żadnym etapie produkcji nie stwierdzili 'Ej, to chyba nie przejdzie w przestrzeni publicznej'.

Piesi / rowerzyści / pojazdy uprzywilejowane lubią to!

#gownowpis #heheszki #parkowanie #polskiedrogi
ATAT-2 - Ja rozumiem walkę z nielegalnym parkowaniem, ale głupszego pomysłu chyba wym...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ATAT-2: przeszkadzają nam auta na chodniku dlatego zamontowaliśmy system aby je unieruchomić na chodniku

+ wszelkie sytuacji gdy zjeżdżasz bo jedzie karetka czy inny pojazd uprzywilejowany
+ najechanie na to rowerem/motorem (to cholerstwo odsłania się już od nacisku palcem
+ nadepnięcia na to, nie wiem czy krzywdę zrobi ale na pewno jest nieprzyjemne

I w ogóle to jest dosłownie niszczenie mienia xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ATAT-2: Aż mi się patent zastosowany w Trzebinii przypomiał. Gdy remontowali wiadukt, stwierdzili, że jest za słaby na utrzymywanie pojazdów na jego bokach, więc wymusili jazdę środkiem montując na poboczach... odbojniki parkingowe. Wzdłuż.
Patent wytrzymał około tygodnia i kilka przejazdów pojazdów uprzywilejowanych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przemasu - @ATAT-2: Aż mi się patent zastosowany w Trzebinii przypomiał. Gdy remontow...

źródło: comment_16517645454eDSStkQF02MbuyLRI9GoF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz