Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Verdino: powtarzam swoją prośbę. Gdzie można zdobyć wiedzę którą dysponujesz. Skąd pewność, że Twoje źródło jest rzetelne. Napisz proszę, może otworzysz oczy jednej owcy albo kilku.
@Nie_jestem_tak_madry_jak_Ty: oficjalne dokumenty instytucji np. europejskich PE ONZ które często są prawie kopiuj/wklej różnych agend agenda21 agenda2030. Trzeba słuchać dobrze co ma do powiedzenia w swoich książkach Klaus Schwab i ta jego prawa „renka” Hariri. Jeśli potem prześledzisz różne oficjalne symulacje typu Event201 albo ten cyber polygon Putina i nie cierpisz na już wspomniany analfabetyzm funkcjonalny to zdasz sobie sprawę przede wszystkim z tego że nie ma żadnych spisków tylko jawne
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Verdino: a tak wiem ten ekonomista który nie został zrozumiany ze swoim określeniem "wielki reset" i teraz szury podniecają się i cytują na każdym kroku jego i często przypisywane mi cytaty (np. o 4 miliardach zbędnych zjadaczy chleba których trzeba zlikwidować do 2050r.). Tak samo jak według niektórych komitet 300 to 300 osób, a nie najbardziej wpływowych instytucji tego świata.
To ja dalej zostanę owcą, a co na czapeczkach foliowych zaoszczędzę
@kochamschabowe: ale co to ma do rzeczy?! Zaraziłem się podczas ost świąt,w czwartek po świętach dostałem objawów i czułem się jakbym wpadł pod pociąg. Kiedy wieczorem przyjechałem pod dom to #!$%@?łem w mur autem i 15 schodków do sypialni zrobiłem na kolanach-od tego momentu jestem #!$%@?,nawet dzisiaj bo mam long covid (sraczka bóle mięśni kości i ogólnie #!$%@? które prawdopodobnie nie skończy się szybko) ...ale od tego do zamknięcia całego świata
@smierdakow: no właśnie o tym mówię i praktycznie się nie udziałem na pewnych tagach ale w wielkim skrócie to wyglada tak : hui Putin i ten drugi z Ukrainy to pracownicy Schwaba który z kolei robi dla innych. Wojna to takie same narzędzie jak pandemia i oba mają ten sam cel nawet jeśli nie widać powiązań ... zdacie sobie sprawę jak się za chwile obudzicie w drugiej Jugosławii


@Verdino o jasny