Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Verdino: widzę że poziom kultury na równie wysokim poziomie jak i tajemna wiedza którą posiadasz XD. Dobrze to ja zostanę dalej debilem a Ty bądź oświecony. Imho takie oświecenie kojarzy mi się z pozycją kościoła odnośnie Galileusza. Małe głowy boją się postępu, boją się 5g, LGBT, ciemnego koloru skóry, ale ignorują wirusa który doprowadził do śmierci wielu osób. Problem z życiem w urojonym świecie jest taki, że nawet jak ktoś Ci
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Verdino: prosty argument - byłoby znacznie więcej ofiar. Mimo izolacji i zamknięcia świata w Polsce średnio dwukrotnie wzrosła śmiertelność. Każdy szur jakiego znam kończył być ażurem po tym jak zmarł mu bliski z powodu covid. Nawet sami grzecznie szli na "smiercionke". :) Ja nadal czekam na grzybicę płuc po sumiennym noszeniu "szmaty" na mordzie. Szury powinny być eliminowane z społeczeństwa i zakładać własne idealne kolonie bez cywilizacji. Nie musieliby się martwic
@Verdino: Idź pogadaj sobie o koronie z lekarzami, którzy pracowali na szpitalu. Co do Ukrainy, trzeba być ignorantem, żeby ich nie wspierać i nie widzieć po której stronie stoi słuszność i nawet nasz interes.
@Verdino: widze, że się sfrustrowałeś wieśniaku. Idź porozmawiaj z lekarzami to wyprowadzą Cię z błędu, wiecznie się doszukujecie teorii spiskowych, bop myślisz, że jesteś oświecony, a tak naprawdę gówno wiesz.