Wpis z mikrobloga

@pokpok: eghh dobra albo udajesz, albo nie miałeś jeszcze #!$%@? sytuacji na drodze.
Życzę Ci żebyś nie musiał przed sądem tłumaczyć się że nie jesteś wróżka i zakładałeś że nie ma idiotów którzy wyprzedzają pasem wyłaczonym z ruchu (a w założeniu jeżdżą przepisowo jak Ty), a później jeszcze składają fałszywe zeznania. Bo się po kilku wizytach w sądzie zdziwisz, jak sędzina z prawem jazdy z chipsów będzie wmawiała że to co
@pokpok: co do kolizji - prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chyba ze nagranie z kamerki pokazaloby, że zderzenie było po tym jak juz byłeś na lewym

wykopowa kultura jazdy to nieograniczona możliwość #!$%@? niezależnie od ograniczeń?


@pokpok: do mnie piszesz? Co ja mam z tym wspolnego bo tak nie uważam.

#!$%@? powyżej dopuszczalnych prędkości to terroryzm. Terroryzujesz tych, którzy jadą zgodnie z przepisami, emitujesz więcej spalin
Chyba ze nagranie z kamerki pokazaloby, że zderzenie było po tym jak juz byłeś na lewym


@NieBendePrasowac: zmieniłem pas na lewy, gość nie wyhamował i we mnie wjechał, bo #!$%@?ł 200. Dlaczego wina miałaby być moja?

Wbij do glowy - albo jedziesz dalej za tamtym autem albo sprawnie przyspieszasz np. do 150 kmh, wyprzedzasz i zjeżdżasz na prawy pas


@NieBendePrasowac: dlaczego? Jeden powód.
zakładałeś że nie ma idiotów którzy wyprzedzają pasem wyłaczonym z ruchu (a w założeniu jeżdżą przepisowo jak Ty), a później jeszcze składają fałszywe zeznania


@yazir: też mam nadzieję, że mi się nie trafi taka sytuacja.
Aha, czyli na krajówce jak ktoś jedzie 85 przy dopuszczalnych 90 to wyprzedzasz go przez minutę, żeby nie przekroczyć ograniczenia? Czy może rura, 120-130 na chwilę, żeby manewr zakończyć jak najszybciej i najbezpieczniej?


@JC97: a jakie ma na ten temat zdanie np. policja, albo PoRD?