Wpis z mikrobloga

@DarkZizi: jak sie zarabia takie grosze jak 6-7k wspolnie we 2 to nie nalezy decydowac sie na dziecko. Sam mam 2 wiec wiem ile kosztuje zycie i wiecej to ja mam kosztow stalych.
  • Odpowiedz
@marcysia025: Polacy nawet nie brali #!$%@? stałej stopy jak stupki były zerowe xD chłopie, ogarnij się xD polak czekał aż stupki jeszcze spadną na zmiennej, bo chciał by były na minusie xD
  • Odpowiedz
To ciekawe, bo myślałam, ze buduje się głównie klitki ala warszawski mordor, bez dobrej drogi dojazdowej, bez zieleni, przedszkoli, szkół w okolicy


@Pendejada: Nie wiem trochę o czym mówisz. Mieszkam dosłownie 15 minut pieszo od Mordoru, przedszkole widzę z okna (chociaż moja córka chodzi do innego ~10 minut pieszo od domu), na osiedlu są 3 czy 4 żłobki, zieleni też jest sporo chociaż niestety rzeczywiście nie ma publicznego parku w okolicy.
  • Odpowiedz
@anhydryt: no mam w glowie to ze na dzieci decydujesz sie jak Cie na nie stac. Nie mowilem o bogactwie tylko o przyzwoitych zarobkach, a jesli chcesz miec rodzine to 6-7k to nie sa przyzwoite zarobki
  • Odpowiedz