Wpis z mikrobloga

Statystycznie pies i człowiek maja po 3 nogi. Widzę, ze zgrabnie pominąłes fakt, ze jesteśmy w ogonie rankingu.


@Pendejada: No pewnie, że jesteśmy - bo jesteśmy biedni. Za komuny byliśmy tam, gdzie teraz jest Rumunia. Mieszkania budujemy coraz większe, więc za kilkanaście lat mamy szansę być tam, gdzie teraz jest np Francja.
Chciałaś źródło to dostałaś. Nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby uważać, że kiedyś ludzie mieli w Polsce
  • Odpowiedz
@Pendejada: Nie odnioslas się do mojego posta, ale pronowalas mnie zaatakować. Nie musisz mieć domu, a jak chcesz, to musisz więcej zarobić / odłożyć. Czy to jest skomplikowane?
  • Odpowiedz
@kcrgs: bezpieczna inwestycja na 5 lat, przeczysz sobie sam w tym zdaniu. Człowiek co brał tą bezpieczną inwestycje w 2018 już ma dupę obsraną co będzie z nim i jego kredytem po 2023
  • Odpowiedz
Zapominacie o jednym. W wielu bankach j


@czlapka: ale nie we wszystkich :p

czyli w dalszym ciagu to klijent ma możliwości :p
Broń dalej nieporadnych ludzi, którzy na własne życzenie mają drożej :p
  • Odpowiedz
@GienekZFabrykiOkienek: To ciekawe, bo myślałam, ze buduje się głównie klitki ala warszawski mordor, bez dobrej drogi dojazdowej, bez zieleni, przedszkoli, szkół w okolicy. Bez komunikacji miejskiej. Albo tańsze miasto powiatowe albo klitka 35 metrów „15 minut do centrum”. Ciekawe jak budowało się za komuny? Co do twoich statystyk, tylko w mojej najbliższej rodzinie mam 3 osoby starsze, owdowiałe, które maja po 2 i 3 pokojowe mieszkania. Jedna osoba ma do dyspozycji
  • Odpowiedz