Wpis z mikrobloga

@Lewusx: Po filmie patrząc do zrobienia są zdecydowanie najszersze, bo masz niestety je "wysoko" zaczepione więc optycznie są dosyć nikłe oraz co by nie mówić środkowi też by się przydało z pół kilo mięśnia. Dwugłowy uda też zdecydowanie żeby był wyraźniej oddzielony od poślada, który akurat masz potężny. No i też docięcie, widać po nogach, zabrakło ładnie wyeksponowanego krawieckiego i tył się też trochę zlewał mimo pociętych pośladów.
Brawa ;)
  • Odpowiedz
@Poemat: Dużo błędów w pozowaniu mam, jutro jade do Krystiana Wolskiego na lekcje, także może też uda się wyciągnąć więcej z tej sylwetki. :)
  • Odpowiedz
@Johnnysins: Nie można się tym sugerować, bo ja mam ciężko dociąć i na koniec miałem 110min cardio, 7 dni w tygodniu, 5 siłowych i 1700-1800kcal na dzień. Tłuszcz w okolicach 15g na dzień, węglowodany 0 w dni bez treningu i 120g w dzień treningowy. Przy wadze około 100kg.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lewusx: widać lekko zarysowane mięśnie i że coś tam ćwiczysz. Czy pijąc białko 2x dziennie i chodząc na siłownię (czasem rower) można osiągnąć taki efekt w pół roku?
  • Odpowiedz
@md5sum: W pół roku to nie, kto by był tak głupi, żeby pół roku tak się katować. 3 miesiące i z przeciętną genetyką to przebijesz. ;)
  • Odpowiedz