Wpis z mikrobloga

@Johnnysins: 2x w tygodniu, 4 serie w każdej potrójny upadek, około 30 ruchów (upadek po 15 ruchu, 10s przerwy, kolejne 7-8 ruchów i upadek, 10sek przerwy i znowu 7-8 ruchów, upadek i wtedy 2min przerwy). Czyli 120 ruchów i 12x upadek na każdej sesji, tempo 2s ruchu negatywnego, pauzy w spięciu i rozciągnięciu po 1s.

160x7 wyciskanie.
200x7 przysiad.
260x2 ciąg.
50x12 hantle siedząc, ohp
  • Odpowiedz
@TS_X9: Nie wiem jak badania, nie byłem nigdy po takiej bombie. Kulturyści nie robią odbloków, będzie pewnie mostek, ale jakby wyniki badań na to pozwoliły to odbicie. (W co bardzo wątpię)
  • Odpowiedz
@Hihot_chisteri: @TS_X9: Odbicie to pociągnięcie cyklu jeszcze po sezonie + znaczne podbicie żarcia, tak by wykorzystać moment gdzie ciało jest najbardziej chętne do „rośnięcia”.

Co Ty, badania? Biorę tylko testa, trena, mastera, wino, hormon, inse i clen, po co mi badania?
  • Odpowiedz
@TS_X9: Zapytałeś po prostu głupio, oczywiście się badam, w offseason co 4-5 tygodni, bo zawsze jest coś do sprawdzenia w sezonie badania nie mają takiego sensu, bo przy 700mg trenu i 60mg wina, dobrze wiemy jak to może wyglądać. Dlatego badania wykonuje się już po sezonie i wtedy wszystko „naprawia”.

Tak jak pisałem, na odbicie marne szanse, bo sezon mam długi, a dawki zrobią swoje, ale jakieś tam 5% szans
  • Odpowiedz