Wpis z mikrobloga

chyba najśmieszniejsze co wyniknęło z tej wojny jest konflikt p0lko - ukraiński
ukrainki podłapały temat i mocno trollują p0lki na tiktoku a w komentarzach witaminki dalej życzą im śmierci i zbombardowanych domów xDDD a podobno to ci słynni incele to terroryści których trzeba mieć na oku

taka ukrainka stanowi śmiertelne zagrożenie dla typowej p0lki bo
1. zabiera orbiterów, dostarczycieli atencji i zasobów
2. młode ukrainki są przepiękne więc dostęp do chadów będzie mocno ograniczony

Niektórzy mówią, że ukrainki to księżniczki które oczekują, że to facet będzie je utrzymywał, w przypadku p0lek jest dokładnie tak samo tyle, że w zamian nie dostaniesz absolutnie nic bo ona jest nowoczesno kobieto z zachodu
piękna akcja XD
#p0lka #blackpill #przegryw #zwiazki #s--s #logikarozowychpaskow #tinder #wojna #ukraina
N.....u - chyba najśmieszniejsze co wyniknęło z tej wojny jest konflikt p0lko - ukrai...
  • 162
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie robię z siebie ofiary, a wskazuję Ci tylko w jakiej pozycji starasz się stawiać w każdej dyskusji. Serio, Ty masz jakiś problem i nie piszę to złośliwie.


@stray_dog: wytknęłam ci stosowanie argumentów ad personam, a ty próbujesz sugerować, że to w jakiś sposób obrażam ciebie. nie, to ty próbowałeś obrazić mnie, ja zwróciłam na to tylko uwagę, także owszem, próbujesz robić z siebie ofiarę

Stosujesz swoje ulubione słówka: niskie IQ, chochoł, ad
  • Odpowiedz
odpowiem oklepanym powiedzonkiem "jak kilka osób mówi ci, że jesteś pijany to znaczy, że powinieneś położyć się spać".

Gdy Tobie inni wytykają te same rzeczy to wcale nie znaczy, że inni są głupi, a że z Tobą jest jakiś problem.


@stray_dog: dobrze, że plusiki na wypopie świadczą o tym, kto ma rację. czy ty widzisz na jakich jesteśmy tagach? choćby skały srały nikt mi tutaj racji nie przyzna ( ͡
  • Odpowiedz
@stray_dog: po prostu to ile osób się ze mną tutaj zgadza bądź nie zgadza, nie świadczy o tym czym mam rację czy nie mam racji, bo to jest niezależne od opinii większości. znowu użyłeś pozamerytorycznego argumentu, tym razem ad populum. :)
  • Odpowiedz
pisałem tylko o moim otoczeniu, nie całej Polsce, ja mam w rodzinie kochane kobiety. Naprawdę są mądre i zaradne i często mnie wkurza, że tak niedoceniane.


@Prze_2015: czyli żyjesz w piwnicy, skoro piszesz tylko o kobietach ze swojej rodziny. Zachowaj zatem swoje "mądrości" dla siebie, bo widać, że wymyślasz debilizmy jak zaburzony synek samotnej madki, który jest święcie przekonany, że wszystkie kobiety są wspaniałe, a wszyscy faceci są źli, bo
  • Odpowiedz
Ja właśnie lubię wyskoczyć czasem poza temat, w którym w danej chwili jestem żeby sprawdzić, czy osoba jest szczera ze mną.


@stray_dog: a ja nie lubię i co?

U ciebie takim zakończeniem rozmowy jest słówko "aborcja", a wiesz dlaczego? Bo właśnie wtedy działasz wbrew temu co wypisujesz chwilę
  • Odpowiedz
Nie lubisz wyjść na chwilę poza tematykę, więc czegoś się obawiasz.


@stray_dog: tak, marnowania czasu na dyskusję, której nie chciałam

Masz podwójne standardy, ja o tym wiem, bo wiem co plusujesz. Jeśli coś bym ci wytknął to byś
  • Odpowiedz
Ty bardzo lubisz stawać w roli najmądrzejszej, więc ja chcąc wymienić jakieś słowa przystałem na twoje warunki.


@stray_dog: sęk w tym, że ja jedynie co robię, to wytykam ci błędy argumentacyjne, a ty to odbierasz personalnie jako obrazę i później zgrywasz ofiarę, nie wiem czy to jest bardziej smutne czy śmieszne. dobrej nocy
  • Odpowiedz