Wpis z mikrobloga

chyba najśmieszniejsze co wyniknęło z tej wojny jest konflikt p0lko - ukraiński
ukrainki podłapały temat i mocno trollują p0lki na tiktoku a w komentarzach witaminki dalej życzą im śmierci i zbombardowanych domów xDDD a podobno to ci słynni incele to terroryści których trzeba mieć na oku

taka ukrainka stanowi śmiertelne zagrożenie dla typowej p0lki bo
1. zabiera orbiterów, dostarczycieli atencji i zasobów
2. młode ukrainki są przepiękne więc dostęp do chadów będzie mocno ograniczony

Niektórzy mówią, że ukrainki to księżniczki które oczekują, że to facet będzie je utrzymywał, w przypadku p0lek jest dokładnie tak samo tyle, że w zamian nie dostaniesz absolutnie nic bo ona jest nowoczesno kobieto z zachodu
piękna akcja XD
#p0lka #blackpill #przegryw #zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #tinder #wojna #ukraina
N.....u - chyba najśmieszniejsze co wyniknęło z tej wojny jest konflikt p0lko - ukrai...
  • 162
Co ty za głupoty wygadujesz? Przecież to super, że Polacy pokazują, że są otwarci na takie zwiążki i kobiety, które straciły swój dom, mają okazję szybko stworzyć nowy.


@Malkof: to jest szukanie związku osobą, która będzie w tym związku na gorszej pozycji.

Skąd wniosek, że ktoś wykorzystuje słabą sytuację?


z tego, że takie osoby specjalnie szukają takich osób :)
Ja #!$%@? ale wy jesteście dwulicowi. Ukrainki same szukają towarzystwa, partnerów. Na badoo i tinderze jest zatrzęsienie ich, i gówno was obchodzi co one i Polacy chcą wspólnie porobić. Zajmijcie się swoim sfrustrowanym życiem a nie Ukrainek, bo one mają swój rozum.


@Mikka: ogólnie ukrainki czy konkretnie uchodźczynie wojenne? weź się nie zesraj
@CocoJamboolin:

to jest szukanie związku osobą, która będzie w tym związku na gorszej pozycji.


I co z tego? Zawsze ktoś jest w gorszej pozycji. To nie jest wykorzystywanie biednych kobiet, które nie mają pieniędzy na jedzenie i muszą wejść w związek, tylko normalna relacja.

z tego, że takie osoby specjalnie szukają takich osób


Mi się na przykład podoba akcent wschodni u kobiet i kultura jaką przywożą.
To nie jest wykorzystywanie biednych kobiet, które nie mają pieniędzy na jedzenie i muszą wejść w związek, tylko normalna relacja.


@Malkof: no w przypadku, kiedy ktoś ucieka ze swojego kraju przed wojną zostawiając wszystko co miał, to często może być właśnie wykorzystywanie biednych kobiet ¯\_(ツ)_/¯

Mi się na przykład podoba akcent wschodni u kobiet i kultura jaką przywożą.


no ok, jakby spoko xd
A uchodźczynie wojenne to nie Ukrainki? Mam je traktować jak ubezwłasnowolnione i nie odzywać się do nich? Co mi jeszcze bardziej #!$%@? wyperswadujesz?


@Mikka: nie pisałam nic o ubezwłasnowolnianiu ani nie odzywaniu się do ukrainek, także nie wiem co tam sobie sam próbujesz wyperswadować
@CocoJamboolin:

o w przypadku, kiedy ktoś ucieka ze swojego kraju przed wojną zostawiając wszystko co miał, to często może być właśnie wykorzystywanie biednych kobiet


Nie, bo w Polsce dostają wszystko i mogą też iść do pracy. Wykorzystywaniem byłoby szukanie kobiety, która potrzebuje związku, żeby przeżyć.

To jest wyłącznie decyzja tych kobiet i one decydują z jakich względów wchodzą w związek.
Nie, bo w Polsce dostają wszystko i mogą też iść do pracy. Wykorzystywaniem byłoby szukanie kobiety, która potrzebuje związku, żeby przeżyć.

To jest wyłącznie decyzja tych kobiet i one decydują z jakich względów wchodzą w związek.


@Malkof: to, że nie mamy tak skrajnej sytuacji jak "związek albo śmierć głodowa", to nie znaczy, że nie mamy do czynienia z wykorzystywaniem kiepskiej sytuacji drugiej osoby do stworzenia związku na podłożu nierówności, a więc
Czyli każdy związek brzydkiego mężczyzny to wykorzystywanie kobiety?


@Malkof: nope

ziomek, nie zrozum mnie źle, tutaj jest mowa o przypadku szukania sobie parterki konkretnie w grupie kobiet uciekających przed wojną. no nie mów mi, że nie widzisz w tym nic niepokojącego