Wpis z mikrobloga

chyba najśmieszniejsze co wyniknęło z tej wojny jest konflikt p0lko - ukraiński
ukrainki podłapały temat i mocno trollują p0lki na tiktoku a w komentarzach witaminki dalej życzą im śmierci i zbombardowanych domów xDDD a podobno to ci słynni incele to terroryści których trzeba mieć na oku

taka ukrainka stanowi śmiertelne zagrożenie dla typowej p0lki bo
1. zabiera orbiterów, dostarczycieli atencji i zasobów
2. młode ukrainki są przepiękne więc dostęp do chadów będzie mocno ograniczony

Niektórzy mówią, że ukrainki to księżniczki które oczekują, że to facet będzie je utrzymywał, w przypadku p0lek jest dokładnie tak samo tyle, że w zamian nie dostaniesz absolutnie nic bo ona jest nowoczesno kobieto z zachodu
piękna akcja XD
#p0lka #blackpill #przegryw #zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #tinder #wojna #ukraina
N.....u - chyba najśmieszniejsze co wyniknęło z tej wojny jest konflikt p0lko - ukrai...
  • 162
@NadmiarNiedoboru: Zgadzam się z Tobą. Przyjechała ich cała masa ja nawet nie musiałem szukać. Ukrainka 9/10 około 25 latnia wprowadziła mi się prosto z wojny dosłownie drzwi obok. Jest piękna, zadbana i się cały czas uśmiecha. Już small talki z nią w windzie robiłem. Wystarczy pójść teraz na miasto jak jest cieplej (miasto 200tys) i masz do wyboru do koloru. Widać na pierwszy rzut oka, która na pielmieniach się wychowała. P0lki
@NadmiarNiedoboru: Najlepsza beka była z tą grupą na FB "Polak szuka żony Ukrainki" - czy jakoś tak. Polki masowo do niej dołączały (kiedy już sam tytułu mówi, że nie jest dla nich) i pluły jadem jacy to Polacy są okropni i komentowały złośliwie oferty mniej przystojnych (czytaj - przeciętnych) chłopów.
Może i incele są toksyczni od nieruchania, ale jak określić to co odwalają napędzane swoim narcystycznym ego nasze witaminki? Xd
@NadmiarNiedoboru: Nie wiem czy to się koniecznie udało, bo każdy przegryw zgodzi się, że dla kobiet związki są na 1000 miejscu za zakupami, pracą, (...), zjedzeniem ciastka.

Ponadto. Black pill uczy, że dla kobiet atrakcyjni są męzczyźni z bogatszych krajow, a nie Polacy.

Czemu więc miałyby się przejąć, skoro od początku nie zależało im na tym, co teraz tracą... a raczej rzekomo tracą, bo przeciez z red pilla wiemy, że Ukrainki