Wpis z mikrobloga

chyba najśmieszniejsze co wyniknęło z tej wojny jest konflikt p0lko - ukraiński
ukrainki podłapały temat i mocno trollują p0lki na tiktoku a w komentarzach witaminki dalej życzą im śmierci i zbombardowanych domów xDDD a podobno to ci słynni incele to terroryści których trzeba mieć na oku

taka ukrainka stanowi śmiertelne zagrożenie dla typowej p0lki bo
1. zabiera orbiterów, dostarczycieli atencji i zasobów
2. młode ukrainki są przepiękne więc dostęp do chadów będzie mocno ograniczony

Niektórzy mówią, że ukrainki to księżniczki które oczekują, że to facet będzie je utrzymywał, w przypadku p0lek jest dokładnie tak samo tyle, że w zamian nie dostaniesz absolutnie nic bo ona jest nowoczesno kobieto z zachodu
piękna akcja XD
#p0lka #blackpill #przegryw #zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #tinder #wojna #ukraina
N.....u - chyba najśmieszniejsze co wyniknęło z tej wojny jest konflikt p0lko - ukrai...
  • 162
  • Odpowiedz
@stray_dog: widocznie z takimi się zadawałes, Ukrainki nie są lepsze, zresztą masz okazję je poznać, to sprowadza cię na ziemię. Ja mam z nimi doczynienia i wiem co mówię, lubią też wypić i palą papierosy.
  • Odpowiedz
Kolego, zejdź na ziemię i przestań tak gloryfikować Ukrainki. Panie z Ukrainy, tak jak i Polki są różne, są ładne i brzydkie, miłe i wredne, szczupłe i grube.


@Prze_2015: jeszcze raz, ja nikogo nie gloryfikuję, tylko piszę jak jest.

Wskazałem główne różnice kulturowe wynikające z różnych odległości mentalnej danego państwa do Zachodu.

Poza tym, wszystkie Polki w moim otoczeniu dbają o swoich facetów, dobrze o nich mówią, wspierają i pomagają we
  • Odpowiedz
Poza tym, wszystkie Polki w moim otoczeniu dbają o swoich facetów, dobrze o nich mówią


@Prze_2015: Tutaj aż monitor oplułem. Wszędzie gdzie robiłem ulubionym zajęciem polek w pracy było publiczne naśmiewanie się ze swoich mężów i ich upokorzanie. Że nieudacznik bo go wyrzucili z pracy, bo za mało zarabia, bo coś tam kupił nie tak. I ogólnie sam nie zwracałem na to uwagi, myślałem że takie gadanie sfrustrowanych grażynek, aż właśnie
  • Odpowiedz
Ty też skończ, bo widzę, że jesteś zaniedbany pedagogicznie i stąd taki problem z Polkami.


@Prze_2015: i tyle z twoich argumentów po wytknięciu idiotycznych kłamstw XD

Wymyślasz sobie znajomych, wśród których wszystkie kobiety są idealne, ale za to ich faceci to są tacy źli, że nawet się nie myją.

Wyczuwam osobę zaburzoną przez wychowywanie przez samotną matkę XD
  • Odpowiedz
Przekaż swoje spostrzeżenia swojej mamie, siostrze, babci, ucieszą się.


@Prze_2015: argumentum ad madkum siostrum i babcium xD
Są żydówkami, a nie jakimiś polkami. I co teraz obrzydliwy antysemito? xD
  • Odpowiedz
nawet jeśli, to co? Chore dziecko=brak ojca


@Prze_2015: to, że masz sp#$&lone postrzeganie rzeczywistości i zamiast wymyślać idiotyzmy wyssane z palca, które potem wmawiasz innym, powinieneś szukać pomocy specjalisty, żeby ci zaburzenia ogarnął.
  • Odpowiedz