Wpis z mikrobloga

chyba najśmieszniejsze co wyniknęło z tej wojny jest konflikt p0lko - ukraiński
ukrainki podłapały temat i mocno trollują p0lki na tiktoku a w komentarzach witaminki dalej życzą im śmierci i zbombardowanych domów xDDD a podobno to ci słynni incele to terroryści których trzeba mieć na oku

taka ukrainka stanowi śmiertelne zagrożenie dla typowej p0lki bo
1. zabiera orbiterów, dostarczycieli atencji i zasobów
2. młode ukrainki są przepiękne więc dostęp do chadów będzie mocno ograniczony

Niektórzy mówią, że ukrainki to księżniczki które oczekują, że to facet będzie je utrzymywał, w przypadku p0lek jest dokładnie tak samo tyle, że w zamian nie dostaniesz absolutnie nic bo ona jest nowoczesno kobieto z zachodu
piękna akcja XD
#p0lka #blackpill #przegryw #zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #tinder #wojna #ukraina
N.....u - chyba najśmieszniejsze co wyniknęło z tej wojny jest konflikt p0lko - ukrai...
  • 162
@NadmiarNiedoboru: dla normanów i przegrywów wiele się nie zmieniło.
Sam wróciłem na rynek matrymonialny po 2 latach i narazie obczajałem co tam na badu i jest bez szału. Są ukrainki ale mają tyle wiadomości, że jeśli spadłeś w algorytmie przez złe foty i słaby ryj tonawet nie zauważy, że napisałeś Nadal trzeba robić looksmaxxing i wstawiać dobre foty.

Ale jest i plus, do p0lkowatego łba zaczyna powoli docierać, że upper normie
ironia polega na tym ze kobiety robily dokladnie to samo w 2015 i 2016, na necie jest tona zdjec z haselkami ze poslubi imigranta, chyba nawet w wyborczej powstal taki material z niedawnego kryzysu na granicy z bialorusia


@whypko: wykorzystywanie czyjejś kiepskiej sytuacji dla własnych korzyści jest godne potępienia niezależnie od płci, tylko należy pamiętać, że imigrant ≠ uchodźca wojenny
Zapomniałem, że Ukrainki są pozbawianie samoświadomości i możliwości decydowania o sobie bo przecież są z kraju w stanie wojny xDDDD


@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: osoba w kiepskiej sytuacji ekonomicznej i psychicznej może się wplątać w związek nie w pełni dobrowolnie, tylko z desperacji czy braku perspektyw. wykorzystywanie sytuacji takich osób jest zachowaniem podłym, pozbawionym empatii i kręgosłupa moralnego, ale zapomniałam, że wykopki to zwyczajne ludzkie #!$%@? są i tyle
osoba w kiepskiej sytuacji ekonomicznej i psychicznej może się wplątać w związek nie w pełni dobrowolnie, tylko z desperacji czy braku perspektyw. wykorzystywanie sytuacji takich osób jest zachowaniem podłym, pozbawionym empatii i kręgosłupa moralnego, ale zapomniałam, że wykopki to zwyczajne ludzkie #!$%@? są i tyle


@CocoJamboolin: polska to stolica seksturystyki w europie srodkowej XD Tommy z UK który nie ma powodzenia u siebie przyjeżdża do polski sobie poruchać za darmo
on