Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
O związkach.

Zawsze mam bekę z kobiet które mówią, że chcą już poważnego związku. I ich utożsamianie tego że człowiek jest dorosły i dojrzały z posiadaniem kobiety dla której poświęca całe swoje życie. To jest poprostu kpina nazywanie "poważnym związkiem" poświęcenie się faceta dla nie oszukujemy się kalekiej istoty xd.

Anologia do niepełnosprawności jest doskonałą! Kobieto ty też spoważniej i weź się opiekuj kaleką na wózku inwalidzkim! Będąc skazana na tego inwalidę licz się z tym, że będzie cię ograniczał, będzie się tobą wysługiwał, spowalniał, zabierał radość życia. Całe twoje życie będzie podporządkowane zajmowaniem się owym inwalida.

Porzucić ci go będzie głupio bo to przecież słaby, nieporadny inwalida. Zresztą co ludzie by pomyśleli? Biedny inwalida został pozostawiony sam sobie przez tą zwyrodnialczynią która by chciała normalnie żyć xd. Już nie mówiąc o utracie statusu poważnej, dorosłej i dojrzałej kobiety xd.

#logikarozowychpaskow #logikarozowychpaskow #zwiazki #p0lka #jkm #malzenstwo #slub #patologiazewsi #patologiazmiasta #doroslosc #redpill #blackpill #bluepill
Pobierz
źródło: comment_1651263180pcqzsuYQQ5mOY2YxXhu46S.jpg
  • 5
@Blueweb: może twoja matka była „kaleką istotą”, bo taki upoś jej wyszedł xD

Chociaż po części masz racje, patrząc z twojej perspektywy to możesz liczyć zapewne na dokładnie to o czym piszesz.
Zapominasz tylko ze atrakcyjny i wartościowy merzczyzna, ma dostęp do normalnych dup, które realizują się w życiu i zarabiają fajne siano
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Blueweb: może twoja matka była „kaleką istotą”, bo taki upoś jej wyszedł xD


Chociaż po części masz racje, patrząc z twojej perspektywy to możesz liczyć zapewne na dokładnie to o czym piszesz.

Zapominasz tylko ze atrakcyjny i wartościowy merzczyzna, ma dostęp do normalnych dup, które realizują się w życiu i zarabiają fajne siano

@youngpablo:

Czemu się zesrałes z powodu wysrywu wykopka? To dużo o tobie mówi...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Blueweb: czasem mam tak ze boli mnie wręcz głupota, debilizm i niskie iq u innych


#!$%@? tyle tagów ze chyba sam liczyłeś na to ze ktoś ci to wytknie, albo jesteś wyjątkowo sfrustrowany

@youngpablo:

Właśnie myślałem, że jak będziesz kontynuował dialog ze mną to naprawdę musi być z tobą coś nie tak. Hehe