Wpis z mikrobloga

Czasami mnie po prostu wpieniana ta cała niesprawiedliwość losu, że innym się coś udało, choć nie włożyli w to wiele wysiłku, a ja jakbym chciał to guano zdziałam. Mam tu na myśli rożne płaszczyzny życia, nie tylko jak na załączonym obrazku "sprawy miłosne". Na polu zawodowym również nie błyszcze (kołchoz - typowe miejsce zatrudnienia dla przegrywa). Mogę sobie marzyć, że może kiedyś będzie lepiej, lub tworzyć w myślach alternatywne linie czasowe, gdzie osiągnąłem to o czym marzyłem, ale to będzie się działo tylko się w mojej głowie, nigdy w rzeczywistości.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #przegrywpo30tce #nienawiscdosamegosiebie
Pobierz
źródło: comment_1651261888tTsHJGdX5SsDqUbrytk8od.jpg
  • 7
@MG42: tu nie chodzi o czerpanie przyjemności z cierpienia innych. Tu chodzi o pokazanie kontrastu jednej sytuacji do drugiej i odnalezieniu w sobie wdzięczności za to co i tak się posiada. Bo jeśli chcesz chociaż trochę polepszyć swoją obecną sytuację, nie możesz tylko narzekać, polecam spróbować, nie masz wiele do stracenia.
Czasami mnie po prostu wpieniana ta cała niesprawiedliwość losu, że innym się coś udało, choć nie włożyli w to wiele wysiłku, a ja jakbym chciał to guano zdziałam.


@CulturalEnrichmentIsNotNice: ale oczywiście nie próbowałeś tylko już z góry wiesz, ze się nie uda. No i oczywiście innym wszystko przychodzi bez wysiłku XD

Sami się zamykacie w przegrywie na własne życzenie