Wpis z mikrobloga

W sumie dlaczego kobieta jak jest gruba to jest to baaardzo źle odbierane, a gruby facet to już jest dużo większe przyzwolenie? Ja nie randkuję to c--j wie, ale chętnie posłucham zdania innych. Wydaje mi się że my bardziej patrzymy na cechy faceta, a faceci bardziej na naszy wygląd. Złośliwi powiedzą że patrzymy na kasę, a oni na wygląd, ale to duże uprszczenie. Jakie jest wasze zdanie.

Znajomy mi tak napisał:

Chyba dlatego że laskę bardziej uwodzi zachowanie faceta i tego jakie emocje wywołuje, ale żeby facetowi się chciało to ona musi przekonywać wyglądem, więc nie może być gruba

#przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #pytanie #pracbaza #praca #studbaza #studia #depresja #warszawa #krakow
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KoninaBeZiomeczka: Ja ogólnie nie ufam grubym ludziom. Jeśli nie są w stanie zadbać o własne zdrowie bo im się nie chce to jaka jest szansa, że cokolwiek innego na czym nam zależy będzie miało dla nich jakąkolwiek wartość. Oczywiście należy wybadać jakie są podstawy takiego stanu rzeczy ale z doświadczenia wiem, że o ile ktoś nie ma jakiejś choroby to jest po prostu osobą niechlujną i mało godną zaufania -
  • Odpowiedz
@KoninaBeZiomeczka: Może nie w kwestiach randkowania, ale z grubych ludzi których znam to grubi faceci to spoko ziomki, a dużo grubych dziewczyn (takich serio grubych nie puszystych) jest wrednych. Pewnie tylko ja tak trafiłem, no ale cóż¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@KoninaBeZiomeczka: jakby patrzeć tylko na bmi, to ponad połowa ludzi ma nadwagę.

Wyższa waga raczej nie determinuje atrakcyjności, choć ja osobiście nie gustuję w pełniejszych kobietach, to jest różnica czy dodatkowe kg wynikają z jedzenia syfu czy może z mięśni po aktywności fizycznej
  • Odpowiedz
@KoninaBeZiomeczka: Ja bym się zastanowił, czy wolałbym dla atrakcyjnosci - dbać o wygląd, nie być gruba, usmiechac się, nie być jędzą, pracować. A w przypadku faceta - pracować, być zaradnym, mieć więcej pieniędzy od niej, mieć wyższe wykształcenie od niej, mieć fajny samochód, mieć hobby, mieć pasję a w sumie to też żeby był wysportowany.

@Bejro: Ja tam znam mase chudych skurczybyków i wielu grubych spoko ziomeczków. Jednemu
  • Odpowiedz