Wpis z mikrobloga

@cherrz: w trasie to wszystko malo pali, teraz mam e60 3.0d i rekord to 6.4l z poznania do zakopca( ͡° ͜ʖ ͡°) w e39 mialem spalania cos okolo 10-11l beny, ale glownie miasto.


@Tigermass: to u mnie e61 530xd po wirusie udało się zejść do 5,9L, ale cała trasa dosłownie okolice 90 bez hamowań. A w mieście nie schodzę poniżej 12L, ale lubię dać jej miodu
A w mieście nie schodzę poniżej 12L

@cherrz:

w mieście 12,8 litra :)
@mickowboj:

podjedźcie sobie do np. boostfactory albo innego sprawdzonego tunera żeby wam sprawdził tego wirusa czy na pewno jest okej, bo te wasze 12+ litrów spalania to dość dużo. Ja mam swój motor zrobiony na 400KM i nie osiągam tych 12L, kiedyś na samym wirusie to miałem około 10.5 z ciężką nogą

@sha128: Ja robiłem w
@sha128: to nie Toyota Yaris, do 6L w mieście nie zejdę choćbym się zesrał :) korekty wtrysków sobie sprawdzałem, niemalże idealne, w trasie też małe spalanie, więc... tak chyba po prostu musi być :)
@cherrz: dokładnie. kupując ten samochód, doskonale zdawałem sobie sprawę ze spalania. Również serwis jest dużo droższy. Ale myślę, że komfort i przyjemność z jazdy to rekompensuje :)