Wpis z mikrobloga

@JestemMalaWrozkaZowlosionaNozka: Też polecam, mam podobnie. Nie wiem, dlaczego niektórzy, tak jak @bakafaka, kpią z racjonalnego zachowania, jakoby to była jakaś niezrozumiała fanaberia. To trochę tak, jakby użytkownicy telefonów stacjonarnych nabijali się z użytkowników smartfonów, pisząc "ueueue pan z wielkiego miasta, nie ma telefonu na kablu, tylko jakieś komputerki kieszonkowe, paczcie wy go ON NIE MA TELEFONU STACJONARNEGO".

Tylko z TV jest znacznie gorzej, bo nie tylko (najczęściej) usługa
  • Odpowiedz
@JestemMalaWrozkaZowlosionaNozka: @WLADCA_MALP:
W takim razie nie macie kontaktu ze swoją rodziną.
Na laptopie w przeglądarkach mam wszystkie możliwe adbloki, u-bloki itp., telewizję włączam naprawdę bardzo rzadko, co najwyżej TVN24 lub mecz, a jedyne radio, z jakim mam styczność, to 357. W weekend jednak miałem wizytę rodziny w mieszkaniu, a oni pierwsze, co robią, to pstryk na pilocie i oglądają cały dzień wszystko, co leci, i zdążyłem kilka razy
  • Odpowiedz
@Wild_Rebel a to trudno pociągnąć kabel HDMI z kompa do tv i zmienić źródło? Pad od Xboxa zamiast myszki i klawiatury i też korzystam z 60 cali zamiast 24 wygodnie leżąc na kanapie
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP: od kiedy to posiadanie TV = oglądanie tego ścieku co stacje telewizyjne puszczają? Do TV u siebie mam podpięty prąd i LAN. YT/Netflix/Hbo i inne streamingi. No ale racja, lepiej oglądać na lapie/pc/tablecie niż jak człowiek na 70". Brawo ty.
  • Odpowiedz
@BobMarlej: A to ciekawe co powiedziales. U mnie w rodzinie zarowno z mojej strony jak i partnerki jest zasada ze tv nie jest wlaczony jak sa goscie. Jak przychodzi wieczor i wchodzi film wspolnie to nadal netflix i brak reklam.

Jedyna okazja gdzie ktos mnie moze przyatakowac niechciana reklama to radio w pracy ale ustalone mamy ze wlaczone jest radio kolor. To nie eska czy rmf inny ze sieczkarnik ciagle
  • Odpowiedz
to pstryk na pilocie i oglądają cały dzień wszystko, co leci, i zdążyłem kilka razy zobaczyć to g---o.


@BobMarlej: i głośność taka że p----------a sie przez słuchawki zamknięte - żywot typowego polaka xD
  • Odpowiedz