Wpis z mikrobloga

@bakafaka:

ojejku, pan po studiach z wielkiego miasta i uwaga ON NIE MA TELEWIZORA!


Ale on ma rację. Jeśli ktoś siedzi przed TV i ogląda te reklamy zamiast przełączyć / wyciszyć to jest zwykłym kretynem. W samym posiadaniu telewizji nie ma nic złego ale w tych czasach można spokojnie ją zastąpić streamingiem gdzie filmu nie przerywa ci co 10 minut reklamowy jazgot.
  • Odpowiedz
@stinger_: ok, czas poświęcony na ustawienie tego vpna i płatności kosztowałby mnie więcej niż te 20zł... A jeszcze pozostają potencjalne problemy z samym Youtube ze względu na niepoprawną lokację.
  • Odpowiedz
kurde, nie wiem o co chodzi a już któryś raz widzę na mirko


@parys88: tak jak ja xD jesteś szczęśliwym człowiekiem, bo to pewnie jakaś gówno reklama, która co chwila leci w TV. Zapewne ma irytującą melodię. Tylko tyle jestem w stanie wywnioskować po obrazku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nikita_Mazepin: podobno inna nasza reklamowa ulubienica Cleo nagrywała dla shopee na którymś kopcu w Krakowie kolejną reklamę, także jedno się skończy i przyjdzie następne gówno ( ͡ ͜ʖ ͡) ()
  • Odpowiedz
zawsze kisne z takich ludzi co to czuja wielka wyższość bo nie robią jakiejś rzeczy która robi ktoś inny


@ztck: ale akurat oglądanie TV w dobie internetu to niezbyt rozsądny czyn
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@WLADCA_MALP: Jestem kretynem, idiotą i debilem, bo posiadam telewizor. Jakże głupie jest to, że wolę oglądać Netflixa, czy YT na 60 calach, a nie 24 na PC, czy na 17 jak różni freethinkerzy z laptopem.
  • Odpowiedz