Wpis z mikrobloga

czemu ktoś oglądając tv jest patologia?


@ztck: nie interesuje mnie to ale zapytam. Jakie to dobra kultury wyższej są aktualnie dostępne w TV ? WYŁĄCZNIE, tak że muszę mieć telewizor aby się dokształcić lub odchamić? Wymień jeden taki program. Telewizja upadła na mordę już dawno temu...
  • Odpowiedz
@Nikita_Mazepin: Nie ogladam telewizji, place 4zl miesiecznie za yt premium, na pc mam adblocka, w samochodzie slucham audiobookow/plyt cd.

I tak jak reklame lidla o tym ze w sobote do nich na zakkupy uslyszalem dopiero po latach od kiedy wyszla tak samo bedzie z tym bo to ze jest taka w---------a reklama to sie dowiedzialem z wykopu.

Chyba udalo mi sie troche oszukac system. Polecam


@JestemMalaWrozkaZowlosionaNozka: kurde mam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WLADCA_MALP: Ale ja nie oglądam telewizji tylko mam go do oglądania rzeczy przez neta. Ale według Ciebie samo posiadanie telewizora jest idiotyczne, mimo że oglada się to samo co na kompie.
  • Odpowiedz
mimo że oglada się to samo co na kompie


@Wild_Rebel: no nie to samo - nie oglądam programów produkowanych na potrzeby telewizji. Jeśli uważasz że najlepsze seriale i filmy to jest to samo co w TV i w SIECI to nie... Nie wiem jaki shit jest teraz w TV bo jedyną styczność z patologią mam przez youtuberów typu Niekryty Krytyk... i to pokazuję jakość obecnej TV. Przypominam ze zaczęliśmy od
  • Odpowiedz