Wpis z mikrobloga

@technojezus xd
To tak jak bym powiedział wyjechałem na ulicę autem żeby zobaczyć jak to jest i raz to w zabudowanym gościu mnie wyprzedził jadąc 70 a drugi raz stara baba #!$%@? mi się na pasy. Patologia w #!$%@?
kluby to największe gówno jakie może być. Bylem dwa razy


@technojezus: Oho, widzę ekspert. Kluby są spoko, po prostu w takie miejsca nie chodzisz sam i nie po to żeby podrywać kogokolwiek bo to najgorsze do tego miejsce. Idziesz tam ze znajomymi, albo potańczyć, albo sie napić a zazwyczaj to i to. ¯\_(ツ)_/¯
Jak jesteś creepem co spod ściany obczaja dziewczyny to nic dziwnego że sie #!$%@? bawisz. Jak masz tam
Oho, widzę ekspert. Kluby są spoko, po prostu w takie miejsca nie chodzisz sam


@DivusClaudius: A Ty myslisz, że ja tam sam chodziłem?
Jeżeli ktoś do klubu chodzi sam, to już w ogóle powodzenia dla takiej osoby. Godności trzeba nie mieć.

Chodziłem z grupką i większość tam szła tylko w jednym celu ,,poderwać jakąś dupę''

Jak masz tam zamiar kogoś poznać to musisz palić jak smok bo tylko wychodząc na fajkę
@technojezus: E tam prostych, takie pieprzenie. Cały przekrój ludzi tam znajdziesz. Jak wolisz spokojniejszą atmosferę to nie wiem co tam właściwie robiłeś. Ja nie lubię grać w tenisa. I nie gram w tenisa zamiast nazywać ludzi co go lubią tak czy siak. ¯\_(ツ)_/¯
Jak wolisz spokojniejszą atmosferę to nie wiem co tam właściwie robiłeś


@DivusClaudius: chciałem sprawdzić jak to jest. Była totalna #!$%@? i patologia w środku, postanowiłem że pójdę jeszcze raz, bo może to tylko jednorazowo, ale było to samo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@muchabzz: no też racja poziom dyskusji byłby równy zeru tematy główne kto z kim kto kogo zdradził kto bierze ślub i jakie studia z prostowania siodeł na afrykańskie droamdery i jaka fure masz