Wpis z mikrobloga

Polecam wpisać sobie w google: "Imię dowolnego polityka PO" + "Rosja" + "Before:2013"

Przed wojną i napięciami na Ukrainie oni po prostu wielbili mateczkę Rosiję. Każdy co do jednego zachwalał nasze stosunki z Moskwą

Tylko śp. Lech Kaczyński zachował trzeźwość umysłu i ostrzegał przed Rosją już w 2008 roku przypominając Gruzję.
#4konserwy #neuropa #wojna #ukraina #rosja #polska #polityka
Pobierz
źródło: comment_1651098594qGGO4xj2aoyfrsOldGyh4N.jpg
  • 43
@chigcht: Kilka razy myślałem, czy aby nie wrzucić cię na czarną listę, ale byłeś kontrowersyjny na jakimś w miarę ciekawym poziomie. A ten wpis to już dno. Ale takie dno dna. Wiadomo, co cię obchodzi kolejny typ z czarnej, ale tutaj to osiągnąłeś naprawdę absurdalne rejestry intelektualne. Pozdrawiam.
Polecam wpisać sobie w google: "Imię dowolnego polityka PO" + "Rosja" + "Before:2013"


@chigcht: A co mi tam, wpisałem i znalazłem artykuł z 2006:
https://www.pb.pl/sikorski-niemcy-nie-sa-solidarne-w-sprawie-gazociagu-polnocnego-313276

Minister obrony narodowej Radosław Sikorski skrytykował w niedzielę w Brukseli Niemcy za brak "solidarności" z innymi krajami UE, czego przejawem ma być niemieckie porozumienie z Rosją w sprawie Gazociągu Północnego.

Minister obrony narodowej Radosław Sikorski skrytykował w niedzielę w Brukseli Niemcy za brak "solidarności" z innymi
Przed wojną i napięciami na Ukrainie oni po prostu wielbili mateczkę Rosiję


@chigcht: nie mów, że dałeś się nabrać że oportunistyczna dyplomacja ma cokolwiek wspólnego z faktyczną sympatią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tylko śp. Lech Kaczyński zachował trzeźwość umysłu i ostrzegał przed Rosją


@chigcht: i co dokładnie to dało i czemu zapobiegło?