Wpis z mikrobloga

Polecam wpisać sobie w google: "Imię dowolnego polityka PO" + "Rosja" + "Before:2013"

Przed wojną i napięciami na Ukrainie oni po prostu wielbili mateczkę Rosiję. Każdy co do jednego zachwalał nasze stosunki z Moskwą

Tylko śp. Lech Kaczyński zachował trzeźwość umysłu i ostrzegał przed Rosją już w 2008 roku przypominając Gruzję.
#4konserwy #neuropa #wojna #ukraina #rosja #polska #polityka
chigcht - Polecam wpisać sobie w google: "Imię dowolnego polityka PO" + "Rosja" + "Be...

źródło: comment_1651098594qGGO4xj2aoyfrsOldGyh4N.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wap30: weź nie bądź takim ignorantem

Masakrują Gruzję? Hehe wywalone

Masakrują Ukrainę? OMG, JAK DO TEGO DOSZŁO

Historia lubi się powtarzać Panowie
  • Odpowiedz
@BayzedMan: Serio tak myślisz? A jak Sikorski nazywał Nord Steam drugim paktem Ribbentropp Mołotow, to co było? Maskirowka? A jak Sikorski na czele misji polskofrancuskoniemieckiej w oczy Ukraińcom powiedział podczas euromajdanu o tym, co Ukraińcom grozi, podobnie zresztą jak w ostatnim lutym, to też było działanie promoskiewskie? Chłopie, naprawdę, nie powtarzaj bzdur, bo jeszcze sam w nie uwierzysz.

Platformę jest za co krytykować, ale nie za to.
  • Odpowiedz
@Takiseprzecietniak: mądry Polak po szkodzie

Trzeba było się ogarnąć jak ruskie napadły na Gruzję, a nie wchodzić im w dupsko

Jeśli ktoś nie umie wyczuć zamiarów sąsiada to tym bardziej nie nadaje się na politykę
  • Odpowiedz
@chigcht: Co dziś mógłby zrobić PiS bez międzynarodowego wsparcia w tej kwestii? Kupić/zamienić domy swoich najważniejszych działaczy z rosyjskimi oligarchami za jedną trzecią ich wartości? Może Glapińskiego o to zapytasz? Oni wtedy to robili i bez międzynarodowego wsparcia, tylko czy dziś by nam to w czymkolwiek pomogło? To według ciebie jest odpowiedzialną polityką - to otaczanie się ruskim i chińskim (nie tylko rodzina Dudów) biznesem? A czy uwalenie wszystkich przetargów
  • Odpowiedz
@chigcht: I to co teraz zrobiłeś jest strasznie #!$%@?. To sprawia, że po prostu nie chce się z wami nie tylko gadać, ale jakkolwiek współpracować. To jest tak nieuczciwe i podłe... Że też wy zawsze dla propagandy jesteście w stanie poświęcić interes kraju, nie rozumiem, naprawdę nie rozumiem. Bo ja naprawdę wierzę, że wielu z was chodzi o Polskę i jej dobro, a nie wyłącznie, żeby za wszelką cenę, w
  • Odpowiedz
@chigcht: Do czasów Dudy uważałem Lecha Kaczyńskiego za najgorszego prezydenta III RP, kiedy zginął i moja świeczka pojawiła się pod Pałacem Prezydenckim. To mną tak ruszyło, że do dziś mogę opowiedzieć, jaka była wtedy pogoda (chmurno, przelotny deszcz i krupy śnieżne) i kałuże przemykające pod samochodem, kiedy jeździliśmy, żeby zorganizować mszę żałobną, a później wyjazd do Wawy. Szkoda, że nie żyje, on, a może bardziej jego żona, trzymał te wasze
  • Odpowiedz
@chigcht: Wybacz, przez chwilę wróciły wspomnienia i potraktowałem cię poważnie i z szacunkiem. Zapomniałem, że wy nie znacie takich postaw i słów. Jeszcze raz przepraszam. Następnym razem potraktuję cię tak, jak na to zasługujesz, czyli jak zwykłego gówniarza.
  • Odpowiedz
@chigcht: Dla jasności: w dupie mam PO i inne partie. A Tobie i Twoim Bliskim życzę wszystkiego najlepszego i tyle szczęścia, ile człowiek może zaznać i nie zwariować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdrawiam serdecznie i proszę uwierz, że nie wszyscy myślący inaczej od Ciebie są Twoimi wrogami.

Trzymki.
  • Odpowiedz
@Takiseprzecietniak: Ja tam na PIS nigdy nie głosowałem

raz na PSL, później na Korwina, teraz jednak po tym co zaczął odjebywać Korwin to mi zbrzydł i zacząłem brać go na dystans

w 2020 roku płakałem nad wyborem Bosaka na kandydata na prezydenta

Teraz o dziwo jednak coraz bardziej podobają mi się poglądy chłopa i coraz bardziej go popieram, a narodowcem nigdy wcześniej nie byłem
  • Odpowiedz
  • 5
@chigcht
Jak czytam te pisowskie bzdury, to wiem że nie mógłbym być płatnym trollem xD. Po prostu by mi było wstyd to umieszczać pod swoim nickiem, nie chciałbym żeby ktoś pomyslal że jestem idiota.
  • Odpowiedz