Wpis z mikrobloga

tldr: ruszam z tagiem na którym analizuje dzieła kultury pod kątem #blackpill ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po pójściu na studia przekonałem się, że wykopek może wyjść z przegrywu, ale #przegryw z wykopka nigdy i nawet jak wyjdzie do ludzi to i tak wszędzie będzie widział #blackpill a ja widze go wszędzie: w książkach, filmach, w teatrze… Z tego powodu wpadłem na pomysł żeby ruszyć z tagiem #blackpillkulturalny na którym będę omawiał dzieła kultury wysokiej pod kątem czarnej piguły. Jeśli pomysł się przyjmie to będę pisał regularnie, a jak nie to usunę konto (albo i nie).

Na dobry początek pojedziemy z grubej rury.
"Rigoletto" Verdiego to jedna z najsłynniejszych oper w dziejach, której fragmenty przeniknęły nawet do kultury masowej, no bo któż nie zna motywu arii "La donna è mobile"? Tytułowy Rigoletto jest błaznem na dworze Księcia Mantui, który jest totalnym chadem i każda #p0lka na niego leci. Nasz biedny błazen nie jest jednak zbyt lubiany, gdyż trochę z niego przegryw, toteż dworskie normictwo, żeby zrobić mu psikusa porywa mu córkę - Gildę, myśląc, że tak naprawdę to jego kochanka. Rigoletto wpada w rozpacz, gdyż córka to jego najcenniejszy skarb i jedyna bliska mu osoba. Gdy normictwo kręci bekę z Rigoletta, Gilda ukryta na dworze Księcia Mantui wpada chadowi w oko, a później daje mu sobie wsadzić po same kullen. Po peklowanku Książę potraktował Gildę jak na chada przystało: wyruchał i zostawił, a gdy córeczka pochulała już sobie na kutandze, spotkała się z ojcem i zaczęła mu narzekać jaka to hańba jej nie spotkała. Rigoletto poprzysiągł zemstę na Księciu #!$%@?, Gilda błagała jednak ojca żeby nie czynił chadowi krzywdy. Rigoletto miał za to coś, czego ona nie miała: godność człowieka. Wynajął jakiegoś oprycha (Sparafucila) żeby #!$%@?ł pędzlaka. Gildzie nie przeszła jednak tęsknota za chadową knagą, nawet gdy była świadkiem tego, jak Książe Mantui wyrywa jakąś inną świnię (Maddalenę - siostrę najemnika, który ma go zgładzić) i jej też wyznaje miłość oraz chce zapuścić żurawia w cyce. Po tym jak usłyszała, że Maddalenie udało się namówić brata, żeby poleciał w #!$%@? ze zleceniem i pokazał Rigolettowi zwłoki innej osoby w worku, oddaje się w łapy mordercy, żeby ten zabił ją a nie jej ukochanego chada, Księcia Oskariatu. Tak to właśnie Gilda, poświęca własne życie żeby ocalić chada, który potraktował ją jak worek na spermę. Jest to dowód, że gadzie geny sprawiają, że p0lki zrobią dla chada wszystko, by dostąpić zaszczytu zrobienia mu z #!$%@? helikopter. Jakoś mi jej nigdy nie było szkoda. W przeciwieństwie do Rigoletta, który widząc zwłoki swej wyruchanej w każdy otwór przez chada córki, słyszy jak oskarek śpiewa sobie frywolnie o #!$%@? laseczek.

Także no wniosek jest taki - jeśli jesteś chadem, to z p0lkami możesz zrobić wszystko, a one i tak będą na ciebie lecieć, a jeśli jesteś przegrywem, to nawet własna córka nie będzie cię szanować i się puści z pierwszym lepszym.

Blackpill potwierdzony.
Dajcie znać czy opyla się opisywać jeszcze inne dzieła czy mam #!$%@?ć.

#literatura #ksiazki #opera #teatr #muzykaklasyczna #sztuka nie wiem może #gruparatowaniapoziomu nie mnie oceniać
xamoxx - tldr: ruszam z tagiem na którym analizuje dzieła kultury pod kątem #blackpil...

źródło: comment_16510789574LSgLJnhFwABmoaha2g8Tk.jpg

Pobierz
  • 14
@xamoxx: ten Verdi to chyba był jakiś przegryw i incel. Mógł wyjsć do ludzi zamiast pisać jakieś mizoginistyczne opery. Kobiety pewnie to wyczuwały tak jak teraz potrafią wyczuć, że piszesz mizoginistyczne posty w sieci.
@st00ley: może jestem mizoginem, a pan żeś jest cham i ignorant, bo verdi to komponował muzykę a libretto pisał kto inny, pomijając w ogóle fakt, że jest ono oparte na sztuce victora hugo "król się bawi", która była oparta na faktach.
ten post jest dla elity, więc ze swoim kapitałem kulturowym to idź kury macać a nie się do dżentelmena prujesz( ͡º ͜ʖ͡º)
@xamoxx: to był żart i się nie połapałeś :) Normictwo/kobiety często mówią jak ktoś zwróci uwagę na blackpill i go opisze, "myślisz że kobiety są hipergamiczne itp bo piszesz mizoginistyczne blackpillowe treści i one to czują i cię olewają itp a np. mój kolega łysy manlet z cofnietą szczęką ma dziewczynę bo podoba jej się jego charakter. I co? Blackpill OBALONY incelu" Tego typu rzeczy.